26.11.2020
Здоров’я Новини

Рівень захворюваності на ковід на Тернопільщині перевищує норму в 5,5 разів

Попри те, що рівень захворюваності в області майже не знижується і досі перевищує норму в 5,5 разів, відсоток зайнятих ліжок в області таки зменшується – окремі медзаклади повністю чи частково й надалі відводять спеціально під інфікованих коронавірусом.

Так, згідно даних Міністерства охорони здоров’я України, станом на 1 вересня, завантаженість ліжок у медзакладах Тернопільської області становить 49,8%. Мова йде про підтверджені випадки та випадки підозри на коронавірус.

Ще кілька днів тому цей показник перевищував норму у 50%.

 

Нагадаємо, днями обласна університетська лікарня відвела ще 66 ліжкомісць для хворих на коронавірусну хворобу, перед цим приймати хворих на ковід почала міська лікарня №3, де раніше проходили обсервацію тернополяни, котрі поверталися з-за кордону, – там виділили 50 ліжкомісць. Таким чином ліжковий фонд для надання допомоги хворим на COVID-19 в області збільшили до 1330 місць.

Незважаючи на це, наша область досі – в переліку регіонів, що не готові до послаблення карантинних вимог. В цьому переліку також опинилися Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області.

Схожі пости

На Тернопільщині викрили підприємця, який викидав кишки та частини туш тварин просто неба

Біля санаторію “Медобори” встановили блокпости, люди прийшли на сесію облради. Що каже влада?

Євгенія Цебрій

Майбутній голова Тернопільської ОДА каже, що не був у партії регіонів (доповнено)

Наталка Колтун