26.10.2020
Новини

Фірму екс-нардепа з Тернопільщини оштрафували за спотворення результатів торгів

Антимонопольний комітет оштрафував ТОВ «Інтгеніо» на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Про це повідомляють на офіційному сайті Південно-західного обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Йдеться про бережанке ТОВ «Інтгеніо» та підприємця Гринчука А.Р. із смт. Мельниця-Подільська, Борщівського району.

“Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у 2018 році узгодили дії під час проведення Управлінням охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації процедури відкритих торгів із закупівлі робіт «Будівництво амбулаторії по вул. Центральна, 15, в с. Зубрець Бучацького району Тернопільської області». Замовник уклав договір із переможцем торгів – підприємцем Гринчуком А.Р. на суму 8 158 760 грн.” – йдеться у повідомленні. 

ТОВ «Інтгеніо» під час торгів виступило технічним учасником. Товариство подало неповний пакет документів, визначених тендерною документацією Замовника, що є підставою для відхилення тендерної пропозиції, як такої, що не відповідає вимогам законодавства про публічні закупівлі.

Протягом 2018 року товариство не здійснювало роботи, пов’язані з будівництвом, на час подачі тендерної пропозиції на балансі товариства не перебувала жодна комп’ютерна, спеціальна будівельна чи автомобільна техніка.

“Крім того, узгоджена поведінка ТОВ «Інтгеніо» та Гринчука А.Р. підтверджується: наданням тендерних пропозицій в один день, використанням однієї ІР-адреси, застосуванням одного програмного забезпечення при створенні електронних файлів, які подавалися на торги, наданням кошторисних документів з однаковою вартістю витрат та інші. Участь ТОВ «Інтгеніо» була направлена на створення уявної конкуренції та забезпечення перемоги підприємця Гринчука А.Р”, – доводять у комітеті.

Притягнення ТОВ «Інтгеніо» та Гринчука А.Р. до відповідальності за зазначене порушення є підставою для відмови цим суб’єктам господарювання в участі в інших процедурах публічних закупівель та для відхилення їх тендерних пропозицій протягом 3 років.

За даними системи youcontrol, уповноваженою особою ТОВ «Інтгеніо» із статутним капіталом в 1 тис. грн є екс-нардеп від Тернопільщини Тарас Юрик.

 

Схожі пости

Дозволів нема, а завод є. Чи притягнуть когось до відповідальності?

Світлана Гривас

На Тернопільщині виявили 27 нових випадків інфікування COVID, один чоловік помер

“Сказав, що збирає на віник”. Пасажири скаржаться на кондукторів, які кладуть гроші в кишеню і не дають квитків

Євгенія Цебрій