28.02.2021
Здоров’я Новини

81-річна жінка, яка померла від COVID-19 в Шумському районі, мала ускладнення після інсульту

20 травня в Шумському районі померла 81-річна жінка, якій раніше діагностували COVID-19. Це 23 летальний випадок через коронавірусну хворобу в області.

Жінка нещодавно переїхала в нашу область до родичів, бо була одинокою, про це Файному місту розповів заступник директора обласного лабораторного центру Володимир Паничев.

– Пацієнтку не госпіталізовували, вона була на амбулаторному лікуванні, – пояснює ситуацію Паничев. – Раніше вона жила в Рівному, в одній із лікарень якого перебувала з інсультом. Потім її виписали, але, оскільки була одинокою, перевезли до родини в одне з сіл Шумсьского району. Там вона лікувалася від ускладнень після інсульту.

Вже після її переїзду стало відомо, що у жінки коронавірус. Це підтвердили результати тестування, зробленого в лабцентрі. За контактними особами пацієнтки встановили медичне спостереження, щойно дізнались по позитивний результат тестування на коронавірус. Наразі повторних випадків інфікування там не виявили.

Що ж стосується Тернополя, то останній новий випадок коронавірусу лабораторно підтвердили 16 травня. Останній летальний випадок в місті зареєстрували 14 травня.

У медзакладах Тернополя наразі перебуває 11 людей із коронавірусною хворобою. Одна жінка – мешканка Тернополя – на апараті штучної вентиляції легень.

– Пацієнтка 2 тижні нікуди не зверталась за меддопомогою, займалася самолікуванням, наразі її стан важкий, але стабільний, – прокоментував ситуацію на засіданні міського оперативного штабу начальник міського управління охорони здоров’я Василь Даньчак.

Головне зображення pixabay

Схожі пости

“Все життя тісно переплетене з музикою”: на Тернопільщині відійшов у вічність диригент-хормейстер (фото)

Стало відомо, коли урочисто відкриють новорічну ялинку на Театральному майдані

Обласна ТВК опрацювала всі протоколи: хто проходить до Тернопільської облради