25.05.2020
Новини

5 фільмів, знятих за мотивами книг відомих авторів

Якщо не вистачає часу на читання, не має під руками книги і всі книгарні закриті через карантин, а дізнатись сюжет відомої книги хочеться, є альтернатива – екранізація. Ми підготували топ кращих фільмів на основі відомих книг.

Дівчина у потязі (2016)

Щодня потяг проносить Рейчел повз чудовий котедж, де живе ідеальна, на перший погляд, пара. Але одного дня все змінюється. Рейчел бачить те, що їй бачити не слід, і виявляється втягнутою в заплутану історію. Фільм, знятий за однойменним романом Поли Хокінс.

І нікого не стало (2015)

Міні-серіал про вісім незнайомих між собою людей запрошені до чудового замку, розташованого на острові. Зібравшись за столом, гості дізнаються, що господарів немає в будинку, а єдиними мешканцями замку виявляється сімейна пара слуг. Саме вони ставлять грамофонний запис, який звинувачує у вбивствах всіх присутніх і загрожує покаранням за скоєне. Тепер кожен день у замку хтось помирає, але хто ж це робить, якщо на острові крім них нікого немає?

Фільм знятий по детективного роману Агати Крісті «Десять негренят»

Вбивство в «Східному експресі» (1974/2017)

1930-й рік. Поїзд «Східний експрес» розсікає розкішні поля, везучи в далечінь своїх пасажирів. Подорожуючи по Європі в шикарних вагонах, вони мало турбуються про тяготи життя … або це тільки так здається: як грім серед ясного неба був знайдений труп одного з пасажирів. Досвідченому детективові Еркюлю Пуаро предстоїть з’ясувати у кого ж був мотив, і хто злочинець.

В 2001 році за мотивами детективного роману усіма улюбленої британської письменниці Агати Крісті був також знятий ще один однойменний фільм під режисерством Карла Шенкеля, який не заслужив широкої уваги публіки і залишився непоміченим.

Основними і улюбленими екранізаціями залишилися фільми 1974 року з Альбертом Фінні в головній ролі і сучасне кіно 2017 року з Кеннетом Браном.

SEV Murder on the Orient Express

Код Да Вінчі (2006)

Дія гостросюжетної кінокартини розгортається у Франції, коли відбувається загадкове вбивство куратора Лувру. Головні герої Роберт Ленгдон — гарвардський професор і французький криптограф Софі Неві намагаються розкрити таємницю смерті куратора, чіпляючись в ході розслідування за нові історичні загадки, відповіді на які можуть сколихнути основи церкви і релігії в цілому. Перешкодами на шляху до розгадок, які зберігалися століттями, стане не тільки французька поліція, а й давня секретна могутня організація.

Американський трилер з елементами містики був знятий за романом і бестселером Дена Брауна «Код Да Вінчі». Кіно викликало бурю обурення з боку католицької церкви, а показ заборонили в п’яти країнах, але це не скасовує шедевральності книги і її екранізації.

Щиголь (2019)

Головний герой — молодий хлопець Тео Деккер, який за волею долі втрачає матір і стає шахраєм в торгівлі антикваріатом. Життєвий вир подій захоплює Тео: він закохується, розчаровується, знаходить друга, наставника і проблеми з законом і бандитами, які бачать в Тео перешкоду на своєму кримінальному шляху.

Гостросюжетний фільм «Щиголь» став екранізацією однойменного роману бестселера американської письменниці Донни Тартт.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Чи легко «розвести» народного депутата Олега Барну на гроші? Експеримент телеканалу «1+1»

Назарій Наджога

Чоловік віддав шахраям 78 тисяч за автомобіль, якого не існує

Судитимуть підприємця зі Збаража, який вирішив будувати на землі в заповідній зоні