04.07.2020
Новини

Тернополяни вшанували пам’ять Тараса Шевченка

З нагоди 159-х роковин після смерті Великого Кобзаря, тернополяни зібралися біля пам’ятника Тарасові Шевченку, щоб покласти квіти та вшанувати пам’ять українського поета, художника, просвітителя. 

Учні 3-тьої та 24-тої шкіл читали Шевченкові вірші, а студенти Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола виконали літературно-музичну композицію “Шевченко і сучасність”. Покладання квітів відбулось під “Заповіт” і “Реве та стогне Дніпр широкий” у виконанні народного аматорського хору ім. І. Кобилянського. 

– Шевченко промовляє до нас і сьогодні відвертими словами, що потрібно бути  відданими своїй державі, не виїжджати за терени, щоб служити там панам, – розповідає громадська діячка Дарія Чубата. – Давайте тут разом будувати країну такою, якою хочемо бачити, такою, яку він бачив. Пророк Тарас Шевченко наказує нам не піддаватись провокаціям, відстоювати свою точку зору, честь, гідність, мову. 

– На такий захід прийшов, бо важливо вшанувати відому людину, яка творила історію, доносила правду і крізь покоління залишилась у серцях багатьох, – ділиться студент Віталій. – Тарас Григорович – пророк, слова якого відгукуються і сьогодні, задумуючись над рядками і наслідуючи його поривання ми зможемо змінити багато. 

– Горджуся, що я українка, що у моїй країні народився і творив такий геній як Тарас Шевченко, – розповідає співачка хору ім. І.Кобилянського Євгенія Шевчук. – Таку людину неможливо не любити, він даний Богом нам, щоб ми усвідомлювали як ми маємо боротись за землю, своїх рідних. Я кожен рік іду сюди, щоб поклонитись. Нам потрібно більше приділяти увагу молоді, щоб вони читали, вивчали творчість, але впевнена, що всі з повагою ставляться до цієї людини.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Патрульна поліція пояснила, як буде їздити транспорт під час перекриття Гаївського мосту

Медиків та працівників пошти на роботу розвозитимуть спецрейси громадського транспорту

Ірина Небесна

У Шумському районі рятувальники визволяли зі снігу два автомобілі швидкої допомоги