02.10.2023
Новини Оперативно

Поліцейські розслідують провадження за фактом самовільного захоплення земель аеропорту

На десятки тисяч гривень завдано державі збитків за самовільне захоплення земель жителями села Смиківці Тернопільського району. Місцеві мешканці, що мають наділи по сусідству з недіючим аеропортом, без жодних рішень та погоджень вирішили змінити межі своїх володінь. Хтось зазіхнув на три сотих, хтось на п’ять, а загалом незаконно захоплено 0, 369 гектарів земель недіючого летовища. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Тернопільській області. 

-У 2018 році місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 ККУ, тобто зловживання владою або службовим становищем, – розповів начальник Тернопільського відділу поліції Володимир Гарасимів. – У ході досудового розслідування було встановлено, що наявні факти самовільного зайняття земель. Відомості було внесено до ЄРДР і додатково кваліфіковано частиною 2 статті 197-1 Кримінального кодексу. Ми почали встановлювати осіб, причетних до цього. У результаті, виявилося, що чотирнадцять жителів Смиківців збільшили свої наділи за рахунок земель аеропорту, в тому числі тих, що належать до охоронних.

Заповзятливі господарі швидко облаштували на самовільно захоплених ділянках хто сад, хто грядки, а дехто навіть звів споруди та огородив.

На даний час обвинувальний акт щодо одного з підозрюваних уже скеровано до суду, ще одне кримінальне провадження – на стадії досудового розслідування. За дванадцятьма – тривають перевірки.

Схожі пости

Розповіли, як тернопільські спецпризначенці вийшли з важких боїв в Ірпіні без втрат

Серця розбиті, залишились тільки спогади: на війні загинув 34-річний воїн з Лановеччини Віктор Довгалюк

Redaktsia

Купив у інтернеті: в Тернополі затримали “маршрутчика” з підробленим водійським посвідченням

Перейти до панелі інструментів