05.08.2020
Новини

Чоловік розірвав руками 365 сторінок календаря і встановив новий рекорд Тернополя

Під час фестивалю “Галицькі моржі 2020” багато людей занурювалися у холодну воду та брали участь в запливі у 25 метрів. Серед учасників був чоловік із села Яблунів Гусятинського району Андрій Балабух, який презентував усім присутнім свій новий рекорд. Він розірвав руками 365 сторінок календаря, а також презентував минулі рекорди. Охочих повторити дії чоловіка було багато, але нікому це не вдалося.

-Це новий рекорд, готувався до нього місяць,- розповідає  Андрій (38 років). – Скоріше розривав на двоє гральні карти, номера від автомобілів та багато інших матеріалів. Тут важлива техніка, недостатньо ходити в зал і качатись, потрібно один за одним рвати різні матеріали, навіть не можу порахувати скільки їх я знищив. В мене багато ідей, які буду втілювати в майбутньому, щоб бити рекорди. Також сьогодні вперше відчув себе моржем, ніколи до цього не плавав у холодній воді, враження хороші, збадьорився і буду продовжувати.

Також презентував свої рекорди Василь Шевчук з Хоросткова, який неодноразово встановлював рекорди у Тернополі та Україні. Його досягнення спробувала повторити жінки, яка змогла віджатись на ножах таку ж кількість разів як і чоловік. Представники “Книги рекордів Тернополя” вручили пам’ятки у вигляді листівок із їх досягненнями.

-Декілька років тренуюсь, але щоб конкретно, то не займаюсь, – розповідає чоловік. Маю інші заняття, рекорди для мене це хобі, хоча планую ще п’ять здійснити. Позаду вже багато досягнень, це надихає рухатись далі, надіюсь це надихає і когось. 

Ваш коментар

Схожі пости

На Тернопільщині ще 5 випускників здали ЗНО на 200 балів

Фініта ля комедія? Розпустити земельну комісію Тернопільської міської ради хотіли всі

Назарій Наджога

Понад 900 суб’єктів господарювання на Тернопільщині зупинилися на карантин лише після втручання поліції