05.07.2020
Історична спадщина Молодь Новини

У Тернополі вшанували загиблих під Крутами

29 січня, у День пам’яті Героїв Крут, у Тернополі відбулась тематична акція “Пам’ятай про Крути”. Вшановували пам’ять юнаків у дворі Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів. Усі присутні запалювала лампадки та спільно молились, а історичну довідку навів історик Володимир Бірчак та провів аналогію між тією гібридною війною, яка тривала з 1917 по 1921 рік і сучасною війною, яка триває з 2014 року. 

– Сьогоднішній захід присвячений пам’яті крутянців, які поклали своє життя, обороняючи маленьку станцію на Чернігівщині понад 100 років тому, – розповідає Леся Голик. – Багато молоді залучені до організації заходу з метою вшанування тих молодиків, які такого ж віку як і ми. Також для усіх присутніх ми приготували частування, адже врахували, що сьогодні буде холодно, то для заохочення людей зварили теплу страву.

 

– Разом із спільнотою Тернополя, з військовослужбовцями свого зонального відділу прийшли вшанувати пам’ять хлопців, які зробили геройський вчинок, – ділиться офіцер-психолог Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку, молодший лейтенант Юлія Євстратова. – Українці завжди готові стати на оборону землі, навіть меншими силами ніж у ворога. Не прийти сюди просто не можливо. Військові відвідують такі заходи завжди, адже це наші побратими, з яких  ми беремо приклад.

Ваш коментар

Схожі пости

Краєвиди Венеції та Рима, об’ємні квіти творить на стінах тернополянка Людмила Круп’як

Євгенія Цебрій

Провідник із Тернополя поцупив на залізниці 800 літрів дизпалива

У Тернополі коронавірус виявили ще в трьох людей