19.09.2020
Анонс Новини

Чим здивують тернополян 30 наметів на Театральному майдані

30 локацій зі зразками того чи іншого виду мистецтва та майстер-класами стоятимуть на Театральному майдані з 12.00 по 15.00 год. у неділю, 13 жовтня.

“Культурні пікніки” – похідні від наукових.  Ідею підтримав Український культурний фонд, і Тернопіль стане одним із двох міст, де відбудеться захід. 22 вересня «пікніки» відбулись у Харкові.

  • На Театральному майдані стоятимуть 30 наметів, де будуть показувати різні культурні напрями, – розповідає координатор «Наукових пікніків» Христина Білінська. – Це буде і дизайн, і мода (Галицький коледж). Буде представлена і станція юних техніків, й Інститут мистецтв педагогічного університету.

У заході візьмуть участь художня школа, дві музичні, концертні агенції, Палац культури «Березіль», ляльковий театр, краєзнавчий музей.

  • Мені як начальнику управління культури болить відсутність комітету з культури, Міністерства культури, тому мусимо стати форпостом і показати, що культура – це головна складова української ідеології, – говорить начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик. – Цей захід цікавий для мене тим, що можна побачити нові таланти, визначити їх і підтримати протягом року.

Формат open air (просто неба) – добрий привід доторкнутися до мистецтва, додають організатори. У неділю на Театральному майдані можна буде не тільки побачити усі його види, а й стати учасниками творчого процесу. Тернополян запрошують навчитися творити казку, побачити відтворення обряду весілля, спробувати самому створити той чи інший виріб. Про облаштування громадського простору розповідатимуть представники ГО Urban.te.

 

Схожі пости

У парках зрізають сухі та аварійні дерева, кажуть у міськраді

Степан Барна записав прощальне відео

Ветерани ДУК палили шини і вимагали не здаватись

Наталка Колтун