06.12.2021
Новини

Чоловік зливав відходи поблизу Тернополя

Рідкі побутові відходи виливав чоловік поблизу Тернополя. Такий випадок зафіксував представник ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” Андрій Об’єщик.

  • По роботі їздив на підприємство поруч і помітив машину з бочкою, – розповідає представник ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” Андрій Об’єщик. – Я проїхав за ним, щоб подивитися куди він їде. Він поїхав в село Біла, щоб злити рідкі побутові відходи. Я заїхав в кущі, вирішив його почекати. Він через хвилин 10 заїжджає, виходить з машини, відкриває кран і починає зливати це все. Я зверху з’їхав, дорогу перекрив. Викликав поліцію і екологів. Він просився, щоб я його відпустив, але я його ловлю вже десь п’ятий раз.

Пан Володимир, який зливав рідкі побутові відходи, від коментарів відмовився. Проте у поясненнях поліції зазначив, що нічого він не зливав.

  • До нас на гарячу лінію надійшло повідомлення, що поблизу с. Біла здійснюється несанкціонований злив рідких побутових відходів, – каже  інспектор управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради Володимир Сосновий. Ми виїхали на місце події і зафіксували дійсно злив відходів. Чоловік свою вину заперечує. Проте у чоловіка, який нам це повідомив, є фото- та відеофіксація.

Правоохоронці склали на Володимира адміністративний протокол. Такі дії тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Схожі пости

“Укрзалізниця” має знизити ціну колективного бронювання квитків

На Тернопільщині втонув чоловік

17-річний юнак вирощував елітні сорти конопель

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів