18.10.2021
Новини

Гармата “Гіацинт” і військовий оркестр. Тернополянам розповідають про принади служби за контрактом

Сьогодні, 15 серпня, біля ТРЦ “Подоляни” відбувається показ військової техніки. Там представлені 4 одиниці техніки: гармата “Гіацинт”, “Мста-Б”, два КрАЗи. Також у виставці бере участь військовий оркестр.

  • Сьогодні ми проводимо такий своєрідний захід – розповідає  молодший лейтинант 44 окремої артилерійської бригади Юлія Шкугра. – Організовувала його 44 окрема артилерійська бригада. Таким чином ми хочемо показати молодим хлопцям, що контрактна служба – це не страшно.

Микита уже 4 роки перебуває на контрактній службі у тернопільській військовій частині. Раніше хлопець проживав та навчався у Києві.

  • Я пішов контрактником, бо хотів захищати свою Батьківщину, – розповідає хлопець. – Тут є непогані перспективи кар’єрного росту, адже військова служба забезпечує мене харчуванням, одягом та проживанням. Я знаю, що ідучи на пенсію, я буду отримувати якісь кошти, які зможуть забезпечити мені непогану старість.

Микита розповідає, що був в зоні ООС один раз. Проте участі в бойових діях не брав.

  • Підписуючи контракт, один з пунктів – перебування в зоні ООС не менше 1 року, – каже Микита. – Наша бригада знаходиться не на нульовій лінії, не на першій, адже це артилерія і дальність пострілу більше 9 кілометрів. І зазвичай дуже якихось бойових дій не було.

Триватиме виставка військової техніки до 15 години.

Схожі пости

Облрада придбала земснаряд за півтора мільйона. Чи не повторить він долю сміттєсортувальної лінії, яка так і не запрацювала?

Євгенія Цебрій

Донька з інвалідністю збирає кошти мамі на операцію. Потрібно 130 тисяч гривень

Євгенія Цебрій

Ігри з таким кубиком можуть закінчитися трагічно: на Тернопільщині виявили небезпечну іграшку (фото)

Перейти до панелі інструментів