17.07.2024
Новини

Апеляційну скаргу Михайла Головка відхилили у Львівському апеляційному суді

Апеляційне судове засідання за позовом кандидата у народні депутати Михайло Головка відбулось сьогодні у Восьмому апеляційному адміністративному суді у Львові.

Нагадаємо, Михайло Головко просив у суду визнати протиправними дії ОВК №164 щодо прийняття та опрацювання виборчої документації та врахування відомостей протоколів про підрахунок голосів на ДВК в межах всього округу, а це Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони та частина Кременецького району. Також просив скасувати в повному обсязі протокол ОВК про підсумки голосування і зобов’язати ОВК зробити перерахунок голосів.

Сьогодні, 2 серпня, колегія суддів заслухала позицію сторони позивача Михайла Головка, сторону відповідача представника Збаразької ОВК та представника третьої особи, яка не представляє самостійний вимог, переможця на 164 окрузі Ігоря Василіва.

Сторона позивача стверджувала, що ОВК проігнорувала масові та суттєві порушення вимог законодавства з боку членів ДВК, а також не забезпечила дотримання вимог законодавства щодо транспортування документації та її схоронності. Також представник позивача заявив, що дані протоколів ДВК масово та суттєві відрізняються від відомостей протоколу про підсумки голосування в ОВК №164 та даних, оприлюднених на сайті ЦВК.

Проте представник відповідача усі звинувачення заперечив та додав, що належно зареєстрованих скарг про порушення під час виборчого процесу не було.

В обід відбулись дебати між сторонами, а пізніше судді винесли рішення.

Колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду вирішила відмовити у задоволені позову Михайла Головка в повному обсязі.

Перейти до панелі інструментів