20.01.2020
Новини

Мешканців області просять забрати з підрозділів міграційної служби ID-картки, інакше не проголосуєте

1362 неотриманих ID- карток на сьогодні залишаються у всіх підрозділах міграційної служби в Тернопільській області. Про це повідомив під час прес-конференції 18 липня керівник управління Державної міграційної служби в Тернопільській області Ярослав Давибіда. Він закликає громадян, які не отримали паспортні документи, прибути в підрозділи і забрати їх, щоб реалізувати своє право голосу на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня. Підрозділи міграційної служби в Тернопільській області працюватимуть і на вихідних – 20-21 липня. 

– Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України здійснив право голосу на позачергових виборах, маючи при собі дійсний паспортний документ, а саме: ID- картку та паспорт у вигляді книжечки, – каже пан Давибіда. – З метою забезпечення видачі персоналізованих ID-карток, які прибули в підрозділи міграційної служби, у день та переддень виборів чергуватимуть працівники, які відповідають за оформлення та видачу карток. Також можна буде вклеїти фотокартку у паспорт-книжечку. За нашим графіком у суботу та неділю з 9.00 до 18.00 будуть працювати ЦНАПи у Тернополі, Великих Гаях та Шумську і паспортний сервіс у Тернополі. 

 

Ваш коментар

Схожі пости

“Кінцевий результат цієї книги позитивний, але треба хотіти це побачити”. Поліція розслідує самогубство школярки після прочитання відомого роману

Євгенія Цебрій

У програмі “Обирай.te” взяли участь кандидати ОВО №165 Іван Чайківський, Василь Мартюк і Віталій Горба (відео)

Пластова «Різдвяна свічечка» засвітилась у Тернополі (фоторепортаж)

Юлія Вітюк