trending_flat

На Тернопільщині горіла сауна

На Тернопільщині трапилась серйозна пожежа.  8 лютого у селі Ріпинці Бучацької громади сталася пожежа в приватній сауні. Вогонь завдав значних збитків: внаслідок займання повністю знищено покрівлю та перекриття будівлі. Про це повідомили в пресслужбі Головного управління ДСНС України у Тернопільській області. Також вигоріло внутрішнє облицювання стін і речі домашнього вжитку, що знаходилися всередині приміщення. "Завдяки діям рятувальників врятовано одну будівлю", - йдеться у повідомленні.

trending_flat

На Тернопільщині в будинку знайшли тіло чоловіка

На Тернопільщині виявили тіло чоловіка. Трагедія сталась 6 лютого у селі Перемилів Хоростківської громади. Співробітники ДСНС провели відкривання дверей помешкання у присутності правоохоронців. На жаль, всередині знайшли власника будинку, чоловіка 1959 року народження, без ознак життя. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області. "Обставини події встановлюють правоохоронці", - йдеться у повідомленні.

trending_flat

Зграя собак тероризує село на Тернопільщині: є випадки нападу на дорослих та дітей

У селі Плотича на Тернопільщині зграя собак нападає на людей. Жителька села Зоя Пилишок повідомила про кілька інцидентів, які сталися протягом одного дня. Тварини атакували дорослих і дітей. Під час повітряної тривоги діти не змогли безпечно дістатися до укриття через агресивних собак. Про це жінка написала у соцмережах. "Діти плакали та кричали від страху. До біди залишався один крок! Дорослі відганяли собак чим могли", - написала Зоя Пилишок у соцмережах. Жителька закликає односельців повідомити офіцерам громади, кому належать ці тварини. Вона наголосила, що мешканці села знають власників собак, але поки що нічого не роблять. Пилишок попередила, що наступної жертвою може стати будь-хто. Вона звернулася до громади припинити байдужість і вжити заходів.

trending_flat

Псевдолікарі та лжеекстрасенси: як банда обманювала пенсіонерів та поранених воїнів на Тернопільщині

На Тернопільщині викрили масштабну мережу шахраїв, які видавали себе за медиків та екстрасенсів. Аферисти обманули щонайменше 50 людей з різних куточків України на понад півмільйона гривень. Злочинці продавали БАДи під виглядом ліків від усіх хвороб, а також "магічні" амулети, які нібито допомагають вирішити життєві проблеми. Схему організували дві жінки з Полтавської та Житомирської областей, а до роботи залучили 25 осіб, серед яких були й тернополяни. Про це повідомили у Тернопільській обласній прокуратурі. Організаторки створили два окремі напрямки роботи. Перша група займалася реалізацією харчових добавок, видаючи їх за медичні препарати. Друга спеціалізувалася на продажу атрибутів для "чаклунських обрядів". Шахраї ретельно добирали працівників для віддаленої роботи та розподіляли обов'язки. Одні телефонували потенційним жертвам та маніпулювали ними, інші збирали замовлення та відправляли посилки Новою поштою, треті обслуговували технічне обладнання. Операторів спеціально навчали прийомам психологічного тиску. Частина аферистів представлялася лікарями та пропонувала "чудодійні ліки". […]

ракети
trending_flat

Вранці ворог атакував захід України: є поранені (інформація про наслідки оновлюється)

7 лютого Росія завдала один з наймасовіших комбінованих ударів з початку повномасштабного вторгнення. За кількістю запущених ударних безпілотників "Shahed" це була рекордна атака. У Рівному є влучання в багатоквартирний будинок. Головне у матеріалі Масштаб атаки - Росія запустила рекордну кількість ударних безпілотників "Shahed", що робить цей удар одним з наймасовіших за весь час повномасштабного вторгнення. Постраждалі регіони - На Рівненщині двоє поранених, пошкоджено житло та критичну інфраструктуру, є знеструмлення. На Хмельниччині травмовано одного чоловіка, пошкоджено житловий будинок. Мета ударів - Ворог прицільно атакував теплоелектроцентралі та теплові електростанції в шести містах України, а також прифронтові території. Головною метою ворога стала енергетична інфраструктура України. Удари було спрямовано по теплоелектроцентралях і теплових електростанціях у Рівному, Бурштині, Стрию, Добротворі, Ладижині, районі Макарова та прифронтових територіях. На Рівненщині через повітряну атаку пошкодило житлові будинки та критичну інфраструктуру. За попередніми даними, двоє людей отримали поранення. В […]

комунальні послуги
trending_flat

Комуналка подорожчає: НБУ розповів, коли українцям підвищать тарифи

Національний банк України очікує підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення вже цього року. Регулятор опублікував свій прогноз у щоквартальному Інфляційному звіті за січень 2026 року. До завершення поточного опалювального сезону ціни на комунальні послуги залишаться стабільними. Влада продовжує дію мораторію на підвищення тарифів для населення на окремі послуги ЖКГ. Однак після закінчення опалювального сезону і в разі не продовження мораторію ситуація зміниться. НБУ припускає, що ціни на електроенергію для звичайних споживачів зростуть через необхідність відновлювати енергосистему. Крім електрики, подорожчають і інші комунальні послуги, на які зараз діє мораторій. За словами НБУ, тарифи поступово наближатимуться до ринкових рівнів. "НБУ припускає, що до кінця поточного опалювального сезону адміністративна інфляція знижуватиметься завдяки збереженню мораторію на підвищення тарифів для населення на окремі послуги ЖКГ. Проте надалі з огляду на високі потреби у відновленні енергосистеми в прогноз закладено технічне припущення щодо підвищення цін на […]

лампочка
trending_flat

На Тернопільщині знову діють аварійні графіки виключення світла

Через критичну ситуацію в енергосистемі та серйозні пошкодження об'єктів інфраструктури внаслідок ворожих обстрілів, на Тернопільщині запроваджено додаткові обмеження. За розпорядженням НЕК «Укренерго», сьогодні, 06 лютого, з 13:00 в області в дію вступають графіки аварійних відключень (ГАВ). Читайте також: Негода наробила біди людям: тисячі жителів Тернопільщини без світла Ці заходи є вимушеними та необхідними для стабілізації енергосистеми країни, як пояснили в "Тернопільобленерго".

аварія
trending_flat

У Тернополі на пішохідному переході збили жінку

У Тернополі під колеса автомобіля "Volvo" потрапила жінка, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Аварія сталась на вулиці Микулинецькій. Про інцидент правоохоронців повідомив сам водій іномарки, який наїзав на жінку. Постраждалу з отриманими травмами оперативно госпіталізували до лікарні. Про це повідомили в поліції у Тернопільській області. У кермувальника взяли зразки крові для проведення експертизи на вміст алкоголю, аби встановити, чи перебував він у стані сп’яніння в момент ДТП. "Автомобіль поміщено на арештмайданчик. Проводиться перевірка", - йдеться у повідомленні.

trending_flat

Приїхав до дружини у відпустку: у Тернополі чоловік хитро обікрали військового

У Тернополі чоловік обікрав військовослужбовця. Постраждалий, житель Херсонщини, приїхав до міста у відпустку до дружини. Залишивши автівку в центрі міста лише на півтори години, він став жертвою крадія. Як з'ясувалося, причиною інциденту стало незачинене вікно задніх дверцят, яке чоловік не помітив, коли виходив з машини. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Тернопільській області. Це привернуло увагу 55-річного тернополянина, який уже мав судимості за майнові злочини. Зловмисник викрав із салону документи, кошти та особисті речі захисника, завдавши збитків на майже 15 000 гривень. Правоохоронці встановили особу лиходія встановили по "гарячих слідах". Крадене майно вилучили, а фігурант уже дає свідчення поліції. Скористатися здобиччю чоловік не встиг. "За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Вирішується питання про оголошення підозри та обрання запобіжного заходу", - йдеться у повідомленні.

знеструмили
trending_flat

Негода наробила біди людям: тисячі жителів Тернопільщини без світла

Через сильне обледеніння ліній електропередач в області почалися масові аварійні відключення.  За даними Тернопільської обласної державної адміністрації, з ладу вийшли 27 ліній електропередач напругою 10 кВ, причому 16 із них знеструмлені частково. Стихія залишила без електрики мешканців 65 населених пунктів, 42 з них — частково. Читайте також: Негода знеструмила десятки населених пунктів на Тернопільщині Наразі обмеження в електропостачанні відчули понад 8 450 абонентів.Загальна недовідпущена потужність внаслідок пошкоджень складає 4,8 МВт. "Аварійні бригади працюють у посиленому режимі над відновленням електропостачання", - йдеться у повідомленні.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025