Військового з Тернопільщини нагородив митрополит Епіфаній
Наш захисник Назар Сарабун, керівник "Правого сектору" Тернопільської області, який сьогодні воює на передовій, отримав високу нагороду - орден Архістратига Михаїла ІІ ступеня. Про це повідомив Назар на своїй фейсбук-сторінці. "Soli Deo Gloria - Вся слава Богу. Орден, який належить всім побратимам з Правого Сектору, з якими ми разом, впродовж 8-ми років продовжуємо боротьбу за Українську Самостійну Соборну Державу на військовому фронті і на фронті духовному. В Україні не місце московській секті під назвою "московський патріархат" і в цьому напрямку також маємо багато спільних перемог. Ми йдемо шляхом Господнім, а шлях Господній то перемога. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!", - відзначив Назар Сарабун.
