У Тернополі під авто потрапила 53-річна жінка
53-річна мешканка Тернополя потрапила під колеса авто. Жінка переходила дорогу в невстановленому місці, - повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. Під колеса автомобіля 27 грудня потрапила тернополянка. Жінка переходила дорогу за межами пішохідного переходу, коли її збив водій автомобіля ЗАЗ. Аварія трапилася о 13:15 на вулиці Володимира Великого. Потерпілу доправили до лікарні, а після наданої меддопомоги відпустили додому. Триває слідство згідно зі статтею 286 ККУ. У поліції закликають не нехтувати власною безпекою і бути взаємоввічливими на дорозі.
