“Палац кіно” навіть після мільйонної інвестиції і ремонту матиме лише одну залу
Наприкінці квітня міська рада Тернополя уклала договір із підприємцем Володимиром Ільчуком, який погодився вкласти в осучаснення “Палацу кіно” понад 1 млн грн. Від лютого місто залишилось без кінотеатру, і наразі жодна всеукраїнська мережа не погодилась зайти в наше місто, каже заступник міського голови та голова Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра. Інтерес виявив тільки Ільчук, який є власником мережі кінотеатрів «Злата» на Львівщині. – Раніше були спроби передати приміщення хоч якомусь інвестору, аби він там навів лад, – розповідає Леонід Бицюра. – Для реалізації якоїсь бізнес-моделі кінотеатру потрібні мінімум 4 зали різної місткості, щоб сеанси можна було ставити в різний час. Якщо людина прийшла в кіно, то вона не чекатиме, поки закінчиться сеанс в усіх залах, вона хоче потрапити на перегляд якнайшвидше. Саме тому і потрібні така кількість зал – аби кожні 15-20 хвилин починався інший сеанс. В “Палаці кіно” таких умов […]
