02.07.2020
Місто Новини

“Мода зміниться і товар пропаде”: біля міськради протестують працівники речових ринків

Працівники тернопільський речових ринків вийшли на пікет під міськраду близько 12.00 13 травня. Люди просять дозволити їм працювати. На акцію зібралося близько 70 людей – вони у масках, проте не дотримуються соціальної дистанції, з ними спілкується поліція діалогу. 

Серед пікетувальників – підприємці ринків “Котломонтаж”, “Оріон”, “Юмакс”, “Стандарт” та ін. 

– У нас одна вимога, ми хочемо працювати. Готові дотримуватися усі санітарних вимог, – маски, рукавички, антисептики, покупців без масок обслуговувати не будемо, – каже пікетувальниця пані Алла. 

– Хочемо, щоб міський голова почув нас, бо люди залишилися без засобів виживання, – каже пані Галина. – Бо таке відчуття, що нас ніхто не чує. 

Пані Світлана розповідає, яка торгує на ринку вже 25 років, розповідає, що через карантин у підприємців чималі збитки. Адже є сезонні товари. Хтось вклав кошти у весняний одяг та взуття, а речі не продали. 

– Ще літній сезон пропустимо, не буде можливості віддати фабрикам кошти за товар, – каже вона. – Ми ризикуємо не продати товар, бо мода і смаки постійно змінюються. Що нам тоді робити? У сусідніх Хмельницькому та Чернівцях ринки вже запрацювали. Ми можемо просто втратити покупців, які роз’їдуться по інших містах. 

Ініціативна група пішла у міськраду на переговори з міським головою. Тим часом люди чекали відповіді.

Як повідомив міський голова Сергій Надал, роботу промислових ринків поки що не дозволяють постанови Уряду України.

– Ми з підприємцями цих ринків направимо звернення до прем’єр міністра України про відновлення їх роботи із дотриманням усіх епідеміологічних вимог, – каже він (детальніше на відео – прим. ред.).

Читайте також: Дозвіл є, але підприємці ще готуються: чи варто тернополянам з 13 травня йти на продуктові ринки

Ваш коментар

Схожі пости

Кабмін розглянув пропозицію президента на призначення головою Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля. Що про нього відомо

Наталка Колтун

Валерій Чоботар та Іван Панчук були гостями проекту “Обирай.te”. Запис програми

Поліція розшукала тернополянку, чий одяг знайшли на березі річки