23.05.2024
Новини Оперативно

Морив матір голодом і забирав пенсію: на Козівщині затримали домашнього тирана

На Тернопільщині поліцейські допомогли 93-річній бабусі, яка невідомо скільки часу страждала від домашнього насильства. Її уже тривалий час не бачили, а до квартири не могли навідатись ні сусіди, ні соцпрацівник. Вони забили на сполох, коли до помешкання їх не пускав її син. Про випадок розповідають у поліції області.

“До дільничного офіцера, котрий обслуговує село Щепанів Козівської селищної громади, звернувся діловод сільради та повідомив про те, що вони разом із соціальним працівником не можуть потрапити до помешкання місцевої 93-річної жительки. Зі слів сусідів, вони теж тривалий час не бачили пенсіонерку, тому підозрюють, що з нею могло щось трапитися.
Дільничний офіцер поліції Віктор Кушнір разом зі своїми колегами із сектору поліцейської діяльності у селищі Козова оперативно прибули до помешкання пенсіонерки.


Син жінки поводився агресивно, погрожував, кидався на поліцейських з кулаками. Як згодом з’ясувалося, зловмисник має психічні захворювання”, – йдеться у повідомленні.

Як з’ясували у лікарні, жінка давно не їла. Син годував її лише інколи шматком хліба та склянкою кефіру, і лише тоді, коли вона віддавала гроші з пенсії.

Жінка житиме у геріатричному пансіонаті. На сина склали протокол за домашнє насильство. 173-2 КУпАП – вчинення домашнього насильства – тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до десяти діб.

Перейти до панелі інструментів