18.08.2022
Новини Оперативно

На Кременеччині листоноша привласнила чужі кошти

На Кременеччині (колишній Лановецький район) судитимуть листоношу. Жінка привласнила чужі кошти. Окрім цього підробила підпис людини, якій адресовувалися гроші. Про це повідомляють у поліції Тернопільщини. 

“Слідчі Лановецького відділення поліції оголосили жінці підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 191 (привласненні майна, яке перебувало у її віданні) та ч.1, 4 ст. 358 (підроблення та використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.

В ході досудового розслідування встановлено, що жителька Борсуківської сільської громади, перебуваючи на посаді начальниці пересувного відділення поштового зв’язку, привласнила чужий грошовий переказ. Отримавши кошти від відправника, вона підробила підпис отримувача в платіжних відомостях. Таким чином, гроші в сумі 3 000 гривень, які мали надійти жительці Кременецького району, фігурантка забрала собі.

Неправомірні дії керівниці поштового відділення викрили працівники поліції після звернення потерпілої.

На даний час досудове розслідування завершено. Матеріали кримінального провадження слідчі скерували до суду”, – йдеться у повідомленні.

 

Схожі пости

У Тернополі горить ресторан “Три Миколи”

Redaktsia

“Все його життя – це підкорення вершин”: вчитель з Тернопільщини раптово помер в Карпатах

Три дні у “Перемозі” показуватимуть фільми безкоштовно. Стартує “КіноХвиля”

Перейти до панелі інструментів