20.04.2021
Новини

У “Парку здоров’я” знищені всі мангали. Коли їх відновлять

Знищені всі мангали і деякі столи – таку картину після зими можна побачити у “Парку здоров’я” в Тернополі. Попереду потепління і початок сезону шашликів, та наразі місце, де звикли відпочивати багато тернополян, до цього не готове. 

Нагадаємо, у “Парку здоров’я” у 2016 році спеціально облаштували зону барбекю зі столиками та мангалами. На те, що конструкції понищені, тернополяни скаржилися ще в листопаді минулого року. 

Зараз помітно, що мангали попрогорали, їх зруйнувала іржа. Не виключено, що доклалися до нищення і вандали. Адже помітно, що подекуди шматки бляхи просто порозривані у різні сторони.

Як повідомив Терміново начальник КП «Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя» Микола Лесів, над вирішенням проблеми уже працюють. Нові мангали і столи обіцяють встановити до початку сезону активного відпочинку на природі. 

– Ми вже закупили бляху і будемо варити нові мангали, також зробимо дві лавки і два столи,  – каже Микола Лесів. 

До слова, читачі Терміново надіслали також в редакцію фото знищеної лавки у “Старому парку”. Як каже Микола Лесів, такі ситуації непоодинокі у парках міста. 

– Виховна робота на низькому рівні, – зазначає посадовець. – На лавки ми замовили бруски, будемо міняти, тільки стабілізується температура на вулиці. 

Фото: Терміново. 

 

Схожі пости

Схема пребанальна: завдяки сумнівному тендеру перемогла фірма, яка запропонувала дорожчу ціну

“Був великий ризик ураження струмом”: відомий гурт відмінив свій концерт на Тернопільщині (відео)

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині коронавірус виявили ще в 16 людей. Половина з них – із Кременецького району