09.12.2022
Новини

Владзьо з “Вар’ятів” оперативно відреагував гуморескою на заявлену владою космічну вартість ремонту Офісу президента

Досі не вщухає резонанс як від пошкоджень фасаду Офісу президента, так і незрозумілих дій поліції, яка дозволила цю вакханалію. Але найбільше — від космічної суми збитків, в яку оцінила Адміністрація президента завдані збитки.

Гуморист з Тернопільщини Владзьо відреагував на подію чималою гуморескою, яку оприлюднив на свої сторінці в соцмережі.

“За 2 мільйони можу з колєґами вже виїхати в Київ, там за годину відкрию підприємця, потім оформлю клінінгову компанію. Назву компанію «Чистий граніт, як в собаки яйця», замовлю логотип, на якому буде намальовано мужика зі шваброю, який миє стіну, а з кишень в нього випадають долари ну і песик збоку, який лиже.

Перед тим по дорозі на Київ в «Авто Ріа» куплю водовозку, напевно, ЗІЛ 130, щоб возити воду на об‘єкт. Ще куплю 319 Mercedes Sprinter пасажирського, щоб возити на об‘єкт трьох працівників. Ще куплю легкове BMW напевно 528і, щоб поїхати на фірму, яка продає хімію, що відмиває фарбу зі стін. Напевно, куплю цілий багажник тої хімії, може ше хтось щось помалює, то буду наперд мати.

Також куплю грузовий Volkswagen LT, щоб возити 2 професійні миючі машини Kärcher, які мені люб’язно продасть фірма Kärcher з величезною знижкою, бо я повішаю банер на всю стіну, яку буду мити з надписом «Kärcher – гарантія якості від німецького виробника»! Також на тій грузовій машині буду возити швабри там всякі, шмати куплю, ну як шмати? Футболки білі від Pоlo ralph lauren, губки, відра, бочку куплю дубову на 10 літрів, не для води, а щоб залити туди віскі односолодовий Glenfiddich Excellence 26 річний – щоб випити по закінчені роботи, на квітку. Ще куплю всім гарну яскраво – помаранчеву форму, одинакові резинові чоботи, каски білі, рукавиці жовті, ну, щоб було видно, що працює серйозна фірма, а не 4 шміраки.

Ага, ще проживання…найму 4 номера в готелі Fairmont по 12000 за сутку, щоб з видом на Дніпро, щоб після роботи, ввечері по плящинці вина Dal Forno Romano Amarone della Valpolicella 2011. Ну і по сигарі Gurkha Black Dragon. Димок. Дніпро. Кораблки. Місто. Повні кишені грошей і 2 дні роботи…красота! Ну і у відпустку на Мальдіви обов‘язково, бо ж наробимося, як коні!”, – написав Владзьо.

Схожі пости

Сильно замете: повідомили прогноз погоди на найближчі дні

Redaktsia

У відомого тернопільського священника народився перший правнук

Redaktsia

Парк атракціонів у Кременці нагадує Чорнобиль. Фото

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів