16.04.2021
Новини

“Він був більше, ніж керівник”: помер голова Тернопільського міськрайонного суду Роман Грицак

Голови Тернопільського міськрайонного суду Романа Грицака не стало 16 березня. Про непоправну втрату повідомила пресслужба суду. Причина смерті – COVID-19.

– Роман Михайлович почав хворіти на початку березня, був госпіталізований в лікарню швидкої допомоги, – коментує суддя-спікерка Тернопільського міськрайонного суду Анна Мостецька. – Його стан почав погіршуватися 5 березня. Внаслідок  COVID-19 у нього було уражено 70 % легень. У суботу, 13 березня, його підключили до ШВЛ-апарату, а сьогодні його не стало.

Романа Грицака тричі обирали головою Тернопільського міськрайонного суду з 2014 року. Третього березня цього року виповнилося 20 років, як він почав працювати в суді.  Йому було 48 років. У голови суду залишилася дружина та двоє дітей.

– Роман Михайлович – людина прекрасної душі. Для мене він був наставником та взірцем керівника, – каже Анна Мостецька. – Весь колектив суду його дуже любить. І зараз, отримавши таку сумну звіску, ми горюємо разом з його родиною. Він був більше, ніж керівник.

Панахида за Романом Грицаком відбудеться у середу, 17 березня, о 19.00 в Будинку печалі, 3 зал, вул. Микулинецька, 27 у Тернополі. Похорон – 18 березня о 12.00 в Будинку печалі.

 

Колектив видання Терміново щиро співчуває рідним, друзям та колегам Романа Грицака. Вічна йому пам’ять. 

Схожі пости

Тварини на полях Тернопільського району загинули через отруту від гризунів, підтвердила лабораторія

Євгенія Цебрій

Тернопільського біатлоніста на престижних змаганнях підвела гвинтівка

Дівчинка, яку три місяці тому покинула матір у “Вікні життя”, вже має опікунів

Євгенія Цебрій