03.07.2022
Новини

Тернопільських господинь закликають наліпити вареників бійцям на схід

Наліпити вареників для наших бійців  закликає волонтерська спільнота “Бункер С”. Чергова поїздка на схід відбудеться 22-23 грудня.

“По всій лінії фронту знають і смакують вареники від “Бункер С”. Цього разу до свята Миколая хлопці знову отримають наші гостинці, але у зв’язку з посиленим карантином ми не можемо збиратися в приміщені Бункеру і тому Вареники будемо робити по домах”, – йдеться у повідомлені спільноти у групі у фейсбуці.  – Кожна господинька, яка хоче допомогти, зробіть маленьке відеречко вареників і позвоніть, ми приїдемо заберемо”.

Також бійцям можна передати консервації, солодощі, засоби гігієни, шкарпетки і звичайно дитячі малюночки! Звертайтесь за телефонами: 0680331734 (Аня ), 0968288027 (Василь).

Охочі допомогти коштами на пальне можуть перерахувати їх наномер карточкиу Приватбанку: 4149629391196912.

Нагадаємо, організація “Бункер С” заснована у Тернополі 6 років тому. Двічі на тиждень жінки збираються ліпити вареники для наших захисників на Сході. Долучитися до благодійної ініціативи може кожен. У січні цього року волонтери спільноти збиралися у ювілейний тисячний раз ліпити вареники для бійців. 

Схожі пости

АМКУ радить мобільним операторам утриматись від підвищення тарифів

Будинок жителя Тернопільщини кілька ночей обстрілював невідомий

Розшукують водія, який вчинив ДТП біля Подолян і втік

Перейти до панелі інструментів