16.08.2022
Новини

Сьогодні – остання можливість проголосувати за проєкти “Громадського бюджету”

Сьогодні, 9 листопада, завершується голосування за проєкти «Громадського бюджету 2021», подані жителями Тернопільської громади. Про це інформують на сайті Тернопільської міської ради.

Найрейтинговіші малі і великі проєкти будуть включені до бюджету громади на наступний рік та реалізовані до кінця 2021 року.

Голоси тих тернополян, які скористаються онлайн-сервісом «Громадський бюджет», чат-ботами месенджерів ViberTelegram, або терміналом ПриватБанку, прийматимуться до 23:59 год., а ті жителі громади, які голосуватимуть через ЦНАП, можуть віддати свій голос сьогодні до 16:00 год. (відповідно до робочого графіку Центру).

Станом на 8 листопада 12:00 год. участь у голосуванні взяли 23443 особи, які віддали 34480 голосів. Близько 93% тернополян голосували онлайн, і лише 7% осіб- через ЦНАП.

Нагадаємо, цьогоріч до голосування допущені 84 проєкти (46 малих та 38 – великих).

“Шановні жителі громади, залишилося кілька годин, аби власним голосом обрати, на що виділити гроші з місцевого бюджету у 2021 році! Віддати свій голос можуть усі громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані на території Тернопільської територіальної громади”, – закликають у міській раді.

Додамо, сьогодні завершується голосування і за проєкти «Шкільного громадського бюджету». Учнівські проєкти, які стануть переможцями, будуть реалізовані в освітніх навчальних закладах впродовж 2021 року. Ознайомитися з  проєктами можна тут.

Схожі пости

Тернополянам рекомендують залишатися вдома всі вихідні. Керівник ОДА каже, що люди відреагували позитивно

На Тернопільщині піднімається друга хвиля коронавірусу. Чого чекати далі?

Після стрімкого росту кількості інфікованих на COVID в області за добу – лише 16 нових хворих

Перейти до панелі інструментів