11.08.2020
Новини

В Тернопіль привезли 700 кг динь та кавунів із завищеним вмістом нітратів

Від початку липня на ринки Тернополя не допустили 230 кг кабачків, 400 кг дині, та 300 кг кавунів, які надійшли Херсону. Результати досліджень показали, що у них перевищений вміст нітратів.

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби. За їхніми даними, в червні на ринках області були виявлені: кабачки (25 кг), буряк столовий (30 кг), полуниця (4 кг), диня (200 кг), помідори (25 кг), у яких перевищував вміст нітратів. Найбільше продукції фахівці лабораторії ветсанекспертизи виявили на ринках обласного центру.

Працівники лабораторії по кожному випадку повідомляють адміністрацію ринку про результати досліджень, у яких перевищений вміст нітратів щодо недопущення до реалізації вищезазначених партій товарів.

Фахівці Держпродспоживслужби закликають тернополян уникати придбання будь-яких продуктів харчування, у тому числі і свіжих фруктів та овочів на стихійних та несанкціонованих ринках. Так як продукція, яка недопущена контролерами на офіційних ринках може продаватися там.  На офіційних ринках кожен покупець має право вимагати від реалізатора експертний висновок про результати проведеного дослідження.

 

 

Схожі пости

Підказки, як зробити вивчення іноземної мови ефективнішим (відеоблог)

Водіїв застерігають: біля Тернополя на трасі затор через смертельну ДТП (відео)

Білоруські та українські спортсмени боротимуться за першість (фото)

Наталя Павлусик