16.09.2019
Молодь Новини Суспільство

На фестивалі “Файне місто” всіх охочих “вінчатиме” пастор

Пастор “Файного міста” працюватиме на фестивалі 25-28 липня. Він вінчатиме всіх охочих. Парам, які одружуються, поставлять печатку у паспорті фестивалю. Минулого року таким чином одружилися близько 300 людей, повідомив співзасновник та співорганізатор фестивалю “Файне місто”  Рустам Ергешов.

Рустам Ергешов

– Пастор – це наш фестивальний герой. Як його сприймають, це питання особисте. Ми кажемо на нього пастор, хоча він не є справжнім священиком, – каже він. – Пари можуть вважати, що одружені саме на фестивалі “Файне місто.” Як вони будуть діяти за межами фестивалю – це вже інше питання. У паспорті фестивалю “Файне місто” є години роботи нашого РАЦСу, він безкоштовний, додає Рустам Ергешов. 

До слова, цього року на “Файному місті” діє нововведення для гостей платного наметового містечка. 

– Вони отримають файну торбу – рюкзак в якому буде дощовик, презервативи, паспорт фестивалю, носовички, різні подарунки від партнерів, – каже співорганізатор фестивалю. – Багато людей вже нам пишуть, чи буде продаватися цей рюкзак, але його не можна придбати. Його роздають лише безкоштовно тим, хто придбав квиток у наметове містечко. 

Читайте також: Людей з інвалідністю на фестиваль “Файне Місто” безкоштовно возитиме соціальне таксі

 

 

 

Ваш коментар

Схожі пости

Міст біля технічного університету почнуть ремонтувати

5,5 років тюрми дав суд тернополянину, що виніс із чужих помешкань грошей, техніки, прикрас на 400 тис. грн

Світлана Гривас

“Суддівська кров” – новий проект про родинні зв’язки презентували у Києві

Наталя Павлусик