26.02.2020
Відео Новини Політика Спецпроекти

Що обіцяють виборцям Ігор Василів, Вадим Боярський та Богдан Іванусь (запис програми “Обирай.te”)

На сторінці “Терміново – Новини Тернопільщини”, яка є офіційною сторінкою у соцмережі Інформагентства “Терміново”, 2 липня стартував спецпроект “Обирай.te”. Веде політичне ток-шоу головний редактор видання Наталка Колтун.

Кандидати у народні депутати України, які балотуються на одномандатних виборчих округах Тернопільщини (163-167) мають змогу представити свої програми, бачення розвитку України, області і свого округу, розповісти про себе і відповісти на запитання глядачів. Їх можна ставити у коментарях до трансляції.

Ми працюємо з вівторка по п’ятницю о 19.00 год. у прямому ефірі.

2-5 липня нашими гостями були кандидати ОВО №163;

9-10 липня – ефірний час для кандидатів ОВО №164;

11-12 липня – на зустріч запрошуємо кандидатів ОВО №165;

16-17 липня – сподіваємось на зустріч із кандидатами ОВО №166;

18-19 липня – ефір надаємо кандидатам ОВО №167.

До участі у програмі запрошуємо представників усіх партій без винятку, а також самовисуванців. Проект “Терміново” працює за підтримки Європейського фонду “За демократію” і не належить жодній із партій.

10 липня виборці почули фрагменти програм і бачення розвитку України та міста кандидатів у депутати на 164-му ОВО Ігоря Василіва (“Слуга народу”), Богдана Івануся (самовисування) та Вадима Боярського (ВО “Батьківщина”). Позицію кожного з кандидатів можна побачити у відео.

 

11 липня гостями програми “Обирай.te” будуть кандидати у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради України по 165-му виборчому округу (м.Зборів) Василь Мартюк (“Голос”), Віталій Горба (самовисування) та Іван Чайківський (самовисування).

Ми стартуємо о 19.30, стежте за сторінкою видання у соцмережі “Терміново- Новини Тернопільщини”. Запис програми можна переглянути наступного дня на сайті.

Ваш коментар

Схожі пости

Уночі нетверезий тернополянин зламав клен на Чорновола. Поліція вже знайшла порушника

Під стінами міської ради люди протестували проти закриття аптеки №78 (фото)

Боротьба за комунальну аптеку №78 в центрі Тернополя: попереду десять днів перемовин (фоторепортаж)

Назарій Наджога