На хабарі у 40 тис грн впіймали лісничого на Тернопільщині
На вимаганні майже 40 тис. грн неправомірної вигоди за придбання ялинок викрито лісничого з Тернопільщини, - повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. Прокурори Чортківської окружної та Тернопільської обласної прокуратури повідомили про підозру виконувача обов’язків лісничого одного з лісництв області у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). За даними слідства, лісничий пообіцяв місцевому жителю незаконно, не вносячи платежів у касу, придбати саджанці декоративних хвойних дерев та багаторічні ялинки, вирощені в лісництві. Свої послуги чоловік оцінив у 39 700 грн. Одержання ним 30 000 грн раніше обумовленої суми задокументували правоохоронці. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу і відсторонення від посади. Неправомірну діяльність працівника лісництва викрили прокурори та слідчі Чортківського РВ ГУНП в області, за оперативного супроводу працівників УСР у Тернопільській області ДСР НП України.
