23.05.2024
Новини

Сюди їдуть за драйвом та емоціями: у масштабному заході на Тернопільщині змагаються 400 учасників

Днями стартувала спортивно-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці», яка триватиме до 12 травня. Традиційно гру відкрили спільною молитвою, – розповідають у Кременецькій РВА.

Цього року ця найбільша в Україні теренова гра присвячується її учасникам, які загинули у російсько-українській війні, захищаючи суверенітет та незалежність України.

За 20 років проведення участь у ній взяли тисячі українців та українок, чимало з яких стали на захист України ще у 2014-му році й продовжують долучатися до Сил Оборони.

Відбувається гра традиційно на місці найбільшого бою УПА з підрозділами НКВС, що у лісовому масиві між селами Антонівці (Тернопільщина) та Гурби (Рівненщина).

Упродовж 9 – 12 травня змагаються дві команди із майже 400 учасників. Сюди їдуть за драйвом і емоціями, тут набувають неоціненний досвід командної роботи, поводження в екстремальних умовах та знаходять найкращих друзів.

На Гурбах гартуються творці новітньої історії України!

Довідка

,,Гурби-Антонівці” проводяться з 2003 року Всеукраїнською молодіжною громадською організацією Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК з метою пропаганди патріотизму, здорового способу життя, спорту та національної єдності. Щороку гра відбувається у лісовому масиві Гурби, на терені площею 25 квадратних кілометрів безперервно впродовж 60 годин. У грі беруть участь 2 курені (команди) та загін диверсантів. Перемогу здобуває курінь, який зумів захопити прапор супротивника та здобути найбільшу кількість балів – ,,життів” суперника.

Перейти до панелі інструментів