На Тернопільщині понад 200 нових інфікованих ковідом, 5 людей померли
228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області станом на 09 грудня 2020 року. Про це повідомили в ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України». Також за останню добу зареєстровано летальних випадків – 5 (жінка 70 р. Тернопільський район с. Чистилів, чоловік 68 р. Гусятинський район с. Чагарі, жінка 63 р. м. Чортків, жінка 86 р. м. Тернопіль, жінка 70 р. Тернопільський район с. Біла). Також за минулу на Тернопільщині одужало – 449 осіб, проведено досліджень методом ПЛР – 1201. За весь час пандемії в Тернопільській області захворіло – 30207 осіб; одужало – 24462 особи; летальних випадків – 411 (1 випадок житель сусідньої області); Загалом випадки підтверджено: - м. Тернопіль –8031 (6204 одужало, 95 летальних, 1732 продовжують хворіти); - Бережанський район – 1571 (1261 одужало, 15 летальних, 295 продовжують хворіти); - Борщівський район – 1421 (1224 одужало, 22 летальних, 175 […]
