На Театральному майдані монтують ковзанку (фото, відео)
На Театральному майдані облаштовують ковзанку. Розміщують «льодяне поле» на тому ж місці, що і торік, поблизу скверу Чорновола. Матиме конструкція приблизно 600 квадратних метрів. Дерев’яні бруси вже встановлені, монтують і спеціальне обладнання, яке буде охолоджувати ковзанку. Згодом ділянку заповнять водою і до Нового року бажаючі зможуть одягнути ковзани і кататись. Адже діятиме прокат ковзанів і спеціальні локери, в яких можна буде залишити своє взуття. Ковзанку обіцяють накрити шатром і обігрівати. Головна локація з ялинкою буде працювати до 26 січня, а ковзанку, снігові гірки та інші зимові атракції обіцяють залишити до 8 березня. Відкриття Файного зимового містечка відбудеться 6 грудня о 17.00 Як повідомив журналістці "Терміново" директор Туристично-інформаційного центру Тернополя Тарас Ковальчук, ковзанку закінчать монтувати до суботи. Підготувала Юлія Вітюк
