Вічна пам’ять. Випускник тернопільської школи Маслак Володимир визнаний загиблим на фронті
Тернопіль прощатиметься зі ще з одним своїм сином - випускник школи №22, Володимир Маслак, визнаний загиблим під час захисту України. Про це повідомляє "Терміново" з посиланням на дописи тернопільської школи №22 та міського голови Сергія Надала. Маслак Володимир Олександрович закінчив ТЗОШ №22 у 2005 році. Він став на захист України і загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області. 12 березня 2025 року його офіційно визнали загиблим. Школа схилилась у скорботі Педагогічний колектив та учні школи висловили співчуття матері Героя - вчительці математики ТЗОШ №22 Олександрі Йосипівні Маслак. "Висловлюємо Вам і всій Вашій родині щирі співчуття. Розділяємо Ваш біль і схиляємо голови у скорботі", - йдеться у зверненні школи. Міський голова Тернополя Сергій Надал також відреагував на загибель земляка. За його словами, Маслак Володимир Олександрович віддав своє життя, захищаючи Україну, її незалежність та мирне майбутнє. " Наш земляк Маслак […]
