На Об’їзній Тернополя водій збив підлітка та втік з місця аварії
Поліція Тернополя розшукує водія, який збив підлітка на Об’їзній дорозі та втік з місця події. Повідомлення про аварію надійшло до правоохоронців 6 травня о 12:34 від медиків швидкої допомоги. За попередніми даними поліції Тернопільщини, кермувальник невстановленого автомобіля скоїв наїзд на 15-річного жителя Чортківського району, який перетинав проїжджу частину поза межами пішохідного переходу. Водій втік з місця аварії. Юнака із переломом та іншими травмами госпіталізували до лікарні. "Слідчі поліції встановлюють місцеперебування водія-втікача і просять зголоситися очевидців даної події", - йдеться у повідомленні.
