У Тернополі лікар-нарколог бив, принижував і знущався із пацієнта
Медику, причетному до викрадення та утримання тернополянина, який страждав наркозалежністю, присудили умовний термін. Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 8 жовтня 2021. У 2018 році матір отерпілого через наркоманію сина звернулась за допомогою у реабілітаційний центр. "В лютому 2018 року у вечірній час, коли він перебував вдома, його мама сказавши, що їй потрібно вийти в аптеку, пішла з квартири. Через деякий час вона повернулась та з нею прийшли ще четверо чоловіків, в тому числі ОСОБА_1 , при цьому мама повідомила, що віддає його на лікування від наркоманії. Він сказав, що нікуди не хоче йти, однак вказані чоловіки насильно вивели його з квартири на вулицю, посадили в автомобіль та повезли його", - йдеться у матеріалах справи. Обвинувачений працює асистентом кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського. Увечері 21 лютого 2018 року разом із двома […]
