Безвісти зниклого пенсіонера знайшли мертвим на Тернопільщині
На Тернопільщині знайшли тіло пенсіонера, який зник напередодні у місті Хоростків. Про це повідомляють у поліції області. "Нагадаємо, 4 грудня Гриб Павло Дмитрович, житель м. Хоростків Чортківського району, вийшов з дому і назад не повернувся. Спочатку рідні намагалися самотужки знайти чоловіка, проте не вдалося, і лише за декілька днів звернулися за допомогою до працівників поліції," - йдеться у повідомленні ГУНП у Тернопільській області. У неділю, 8 грудня, розшукуваного знайшли біля водойми села Увисла Чортківського району без ознак життя. Слідів насильницької смерті на тілі судово-медичний експерт не виявив. Слідчі Гусятинського відділення поліції проводять розслідування в рамках кримінального провадження, розпочатого відповідно до ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «безвісти зниклий».
