trending_flat

“Укрзалізниця” націоналізує 3 тисячі російських вагонів

Голова правління УЗ Олександр Камишін повідомив, що компанія розпочинає націоналізацію щонайменше трьох тисяч російських вагонів, що знаходяться на території України. "Діємо в рамках закону. На першому етапі складаємо перелік власників вагонів, у яких серед засновників є рф. Далі буде КабМін, РНБО, Указ Президента, та ще один Закон України. Процедура займе час, тож починаємо вже", - йдеться у повідомленні. Скоро ці вагони працюватимуть на українську економіку. Натомість українських вагонів в росії менше 500.  

trending_flat

Увага! У Тернополі змінюють сигнали оповіщення

У Тернополі змінюють сигнал оповіщення про повітряну тривогу. Про це розповів міський голова Тернополя Сергій Надал. Зокрема, відтепер сигнал оповіщення працюватиме так: «Тривога» - 2 цикли сирени; «Відбій» - 1 цикл сирени. Також сигнали тривони транслюватимуть місцеві телеканали та радіо, на офіційних сторінках у соціальних мережах.

trending_flat

Українські аптекарі закликають не вірити фейкам про зачинені аптеки

Українські мережеві аптеки об’єдналися в асоціацію ГС «Аптечна професійна асоціація України». Всi аптеки та аптечні мережі сьогодні співпрацюють з МОЗ та великими логістичними компаніями, щоб стабільно забезпечувати цивільне населення ліками.  Проте в мережі все частіше можна побачити інформацію про начебто повально зачинені аптеки. «Аптечна професійна асоціація України» категорично спростовує чисельні фейки про те, що аптечні мережі в Україні припинили працювати, і українці залишилися без доступу до медикаментів.  «Подібні фейки розповсюджують політично зацікавлені джерела, однак ця інформація не має нічого спільного з реальністю. Звісно, проблеми є, і їх, на жаль, немало, але аптеки продовжують працювати, хоч і не всі.  У сьогоднішніх суворих реаліях українські аптекарі проявляють воістину героїчну сміливість та відданість своїй справі. Попри збої в роботі та проблеми з постачанням дистриб’юторами та виробниками лікарських засобів, аптеки намагаються підтримувати асортимент ліків та дотримуватися графіку роботи», – коментують в Асоціації. Головні проблеми, […]

trending_flat

Голова Тернопільської облради доставив медикаменти у Головний військовий клінічний госпіталь

У Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України в місті Києві медики цілодобово надають допомогу постраждалим українцям.   До фармацевтичного центру госпіталю голова Тернопільської обласної ради привіз вантажний бус найнеобхідніших медикаментів. – Ангели в білих халатах сьогодні теж роблять неоціненний вклад у спільну Перемогу України! Наші українські лікарі допомагають пораненим військовим і мирним жителям, які постраждали під час нещадних обстрілів орками житлових будинків. Дякуємо медикам, які також зараз на передовій боротьби з агресором! Ми цінуємо кожного з Вас! Пишаємося Вами! – зазначив Михайло Головко.   Також голова облради поспілкувався з працівниками центру. – Приємно було чути, як вони радіють кожній посилці, вміст якої допомагає рятувати людей. А ще приємніше — особисто сказати кожному слова найщирішої вдячності! Швидкого одужання пораненим! Сил всім українським медикам! Нехай Господь Вас благословить! – наголосив Михайло Головко.

trending_flat

На війні героїчно загинув молодий спортсмен з Тернопільщини

У боях за Україну героїчно загинув молодий спортсмен з Тернополя Олександр Питель. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. Чоловік віддав своє життя у бою поблизу населеного пункту Золоте-4, що на Луганщині. Ворог обстріляв населений пункт з артилерії. Питель Олександр - уродженець Тернополя. Він був військовим кулеметного взводу механізованого батальйону. Тривалий час займався греко-римською боротьбою, отримав звання Кандидата у майстри спорту та численні нагороди. Низький уклін та співчуття батькам і рідним Героя. Не забудемо і не пробачимо ворогу жодного вбитого воїна, жодного вбитого українця. Слава Героям, які захищають Україну! Вічна пам’ять Герою!

trending_flat

Через масовий виїзд людей з Тернополя у місті проблеми з каналізацією

Аварійна служба "Тернопільводоканалу" за останні 2 тижні понад 200 разів виїждали на екстрені виклики через проблемиь з каналізацією. Останнім часом обсяги споживання води значно зменшилися, тому що багато містян покинули свої домівки. Вода є рушійною силою, що транспортує нечистоти до очисних споруд, а коли її не вистачає, то швидкість самоочищення зменшується. "Тільки прозвучав відбій повітряної тривоги, як у жінки на першому поверсі почала виливатися вода з унітазу. Наші майстри, залагоджуючи проблему, з’ясували, що хтось зі сусідів додумався спустити в унітаз наповнювач для котячих лотків", - йдеться у повідомленні. Також в унітаз спускають пластикові пляжки, одяг великих розмірів, памперси, засоби гігієни і зіпсовану їжу. Тому в "Водоканалі" нагадують не перетворювати унітази в смітники.

trending_flat

За вбивство Кадирова можна отримати щедру винагороду

Відтепер  за вбивство Рамзана Кадирова можна отримати щедру винагороду. Колишній нардеп Євген Рибчинський подарує 40 соток землі під Києвом і будинок тому, хто ліквідує голову невизнаної чеченської держави. "Якщо Кадиров дійсно під Києвом, то кожен боєць ЗСУ і Тероборони має поставити собі за мету знищення цієї ганьби чеченського народу і приспішника Huila", - написав екс-нардеп.  

trending_flat

У Тернополі чоловік сильно отруївся паніні

Бригаду швидкої днями викликали на вулицю С.Бандери, до 26-річного пацієнта. Чоловік, після вживання паніні, почав блювати, почувався погано.  "З діагнозом харчова токсикоінфекція пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в інфекційну лікарню", - йдеться у повідомленні. Де чоловік купував паніні, медики не уточнили.

trending_flat

У Тернополі бабусі стало погано після оголошення повітряної тривоги

У Тернополі почастішало викликів до хворих із гострою реакцією на стрес. Про це повідомляє прес-служба швидкої допомоги області. Зокрема, після оголошення повітряної тривоги зле стало 82-річній бабусі: у неї почастішало серцебиття, потемніло в очах, з'явився тремор. Медики надали їй медичну допомогу і залишили вдома.

trending_flat

У Тернополі приймають на реабілітацію евакуйованих дітей з інвалідністю

Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації приймає як вихованців Центру, так і евакуйованих діток з інвалідністю. Батьки теж можуть бути клієнтами Центру, поки дитина перебуває на занятті. З дорослими проводять фахову терапію. Реабілітацію батьки і діти, які переселилися у місто Тернопіль, можуть пройти за умови, якщо вони стали на облік в Гуманітарному центрі для допомоги переселенцями. Це можна зробити на другому поверсі Тернопільського залізничного вокзалу. Реабілітація здійснюється за попереднім записом - за номером телефону 098 277 8151.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025