“Укрзалізниця” націоналізує 3 тисячі російських вагонів
Голова правління УЗ Олександр Камишін повідомив, що компанія розпочинає націоналізацію щонайменше трьох тисяч російських вагонів, що знаходяться на території України. "Діємо в рамках закону. На першому етапі складаємо перелік власників вагонів, у яких серед засновників є рф. Далі буде КабМін, РНБО, Указ Президента, та ще один Закон України. Процедура займе час, тож починаємо вже", - йдеться у повідомленні. Скоро ці вагони працюватимуть на українську економіку. Натомість українських вагонів в росії менше 500.
