trending_flat

Захищаючи Батьківщину, загинув молодий хлопець із Шумщини

Сумна новина прийшла на нашу землю - в боях за Київ загинув Анін Іван Аркадійович, 24-річний житель Шумщини. Про це повідомив Вадим Боярський, міський голова Шумська. "Анін Іван Аркадійович народився 11 вересня 1998 року в с. Боложівка Шумського району. З 8 грудня 2020 року проходив службу в Національній гвардії України м.Київ, з 26.11.2021 на службі за контрактом. Загинув в боях, захищаючи від агресії російської федерації столицю нашої держави…", - йдеться у повідомленні. Про час та місце похорону буде повідомлено додатково. Не пробачимо і не забудемо. Герої не вмирають!

trending_flat

Зараз у Тернополі прощаються з Героєм України Олександром Пителем

Сьогодні у Тернополі прощаються з Героєм України, який поклав своє життя на захист Батьківщини, Олександром Пителем. Панахида відбулася у Будинку печалі на Микулинецькій. Похорон відбудеться о 12:00. Вічна та світла пам’ять Герою України! Герої не вмирають!

trending_flat

Тернопільщина готова розміщувати евакуйовані підприємства з зони активних бойових дій, – Михайло Головко

Тернопільська область вже готова налагоджувати роботу евакуйованих підприємств.   Про це повідомив голова обласної ради Михайло Головко. – Сьогодні наша область є надійним тилом для східних, центральних і південних регіонів України. У Тернопільської області — зручне логістичне розташування. Ми знаходимося на перетині шляхів, близько до західних кордонів. Тернопільшина забезпечена ресурсами. У нас є кваліфіковані кадри. Запуск нових виробничих потужностей дозволить забезпечити роботою внутрішньо переміщених осіб, яких в області вже є більше сорока тисяч. В області наявна вціліла інфраструктура, добре функціонує енергетичний сектор. Ми всіляко сприятимемо налагодженню переміщеного виробництва в нашому краї. Можете розраховувати на підтримку від всіх гілок влади області, – зазначив Михайло Головко.   Голова облради подякував західним партнерам за гуманітарну допомогу і висловив сподівання, що зараз ми зможемо разом з ними налагодити й економічну співпрацю у виробництві всіх необхідних для фронту засобів в Україні, а також забезпечити безперебійну роботу економіки […]

trending_flat

У Тернополі створили волонтерський центр «Платформа єдності», долучитися можуть усі охочі

Ще з перших днів війни у Тернополі діє волонтерський центр «Платформа єдності», де організовують допомогу українським військовим та переселенцям.   Центр розширює діяльність, тож запрошує у свою команду усіх, хто хоче та готовий допомагати. – Саме наша єдність є тією рушійною силою, що день у день веде нас ще ближче до перемоги. Згуртованість захисників та захисниць на передовій допомагає їм безжально нищити ворога, який приніс війну в наше життя. Єдність – та невидима сила, що завжди підтримує не лише наших Героїв, а й усіх українців, яких путінські злочинці змусили тимчасово покинути рідний дім,– зазначають волонтери «Платформи єдності».   Центр розташований за адресою: Леся Курбаса, 5 («Галицький ринок»). – Плетіння маскувальних сіток, збір необхідних речей, поселення людей та надання їм безкоштовних юридичних консультацій – всім цим вже зараз займаються наші волонтери. Тож об'єднуємося, друзі! Долучайтеся до команди «Платформи єдності», щоб пліч-о-пліч з нашими військовими крокувати до перемоги, яка вже близько! – закликають у волонтерському […]

trending_flat

На Чортківщині чоловік курив у шубі і потрапив до лікарні

У селі Угринь колишнього Чортківського району бригаду швидкої допомоги викликали до 62-річного пацієнта, на тілі якого загорілася шуба. Виявилось, що чоловік курив, одітий і шубу. "Згубна звичка зіграла злий жарт. Із термічним опіком полум’ям шиї, голови, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок 1, 2 й 3 ступеня потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Чортківську райлікарню", - йдеться у повідомленні Центру екстреної медичної допомоги.

trending_flat

На трасі Кременець-Шумськ “лоб в лоб” зіштовхнулось 2 авто

Учора на трасі Кременець-Шумськ відбулося лобове зіткнення двох авто. На місце ДТП виїжджала бригада швидкої допомоги. "41-річну жінку – із закритою черепно-мозковою травмою, забійною раною тім’яної ділянки голови , забоєм грудної клітки, 30-річного чоловіка – із забійними ранами верхньої й нижньої губи та 40-річного чоловіка – із закритим переломом лівої стопи, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню," - йдеться у повідомленні Центру екстреної медичної допомоги Тернопільської області.

trending_flat

Уже 47 підприємств переїжджають на Тернопільщину

Уже 47 підприємств вирішили переїхати у Тернопільську область. Про це інформують у Тернопільській військовій облдержадміністрації. Зараз керівникам цих підприємств пропонують локації, на базі яких можна буде працювати. 11 з них вже визначилися з місцем розташування. Наприклад, ТОВ ПП "Екопрінт" із Запоріжжя частково переміщується на Тернопільщину - все робиться для того, щоб економіка країни працювала. "Наразі на підприємстві працюють 5 працівників - це ті люди, яким вдалося виїхати із Запоріжжя з-під обстрілів разом із сім’ями. Серед них: менеджери, працівники виробництва", - йдеться у повідомленні.

trending_flat

Стало відомо, чи візьме Україна участь в “Євробаченні”

Україна виступатиме на Євробаченні, попри військову агресію Росії проти нашої країни. Її представлятиме музичний гурт KALUSH Orchestra, як повідомляють на фейсбук-сторінці "Євробачення Україна". Музиканти запишуть свій виступ у безпечному місці. Організаторам пісенного конкурсу відправлять відеозапис композиції. А якщо Україна переможе Росію у війні до травня, то наша делегація відправиться до Італії і заспіває на всю Європу. Ми віримо в перемогу!

trending_flat

Очолював міліцію області: на Тернопільщині попрощаються з генерал-майором

У вічність відійшов генерал-майор міліції, заслужений працівник МВС Анатолій Білик. У 1983-87 роках він очолював поліцію Тернопільщини.  Анатолію Білику було 84 роки. "Колектив Головного управління Національної поліції Тернопільщини висловлює співчуття рідним та близьким померлого", - йдеться у повідомленні обласного управління поліції Тернопільської області.

trending_flat

Тернопільський рятувальник зіграв на скрипці відому українську пісню. Відео

Тернопільський рятувальник Любомир Крушельницький зіграв на скрипці відому українську пісню "Червона калина".  Так він долучився до підняття бойового духу української нації. Відео - далі.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025