Священики з московського патріархату викрадали людей та тримали їх в полоні
На Київщині декілька отців з Московського патріархату радісно зустрічали рашистів, викрадали гуманітарну допомогу, людей та тримали їх в заручниках у келіях. Також один із священнослужителів хрестив бурятів і благословляв росіян з іконою. Про це розповіли люди, які провели по кілька днів у полоні у священників. Підприємець, волонтер Роман Ганаба, каже: "З церкви вийшов отець Віктор Талько і з ним був ще чоловік у військовій формі. Отець Віктор сказав заганяти автомобілі на територію церкви". Потім цей отець Віктор роздавав людям гуманітарну допомогу, але вже на камеру російських пропагандистів. "Якби в 2016 році російські війська прийшли, вас би з квітами зустрічали. Треба було підтримати Януковича", - казав отець тоді. А зараз він раптом заговорив українською і раптово змінив свої погляди. Читайте також: Деякі громади на Тернопільщині не бажають залишати московський патріархат. Та це не єдиний випадок. За декілька кілометрів від Бородянки, в […]
