Микола Дерецький, який є депутатом Тернопільської міської ради, розповів про свою мобілізацію. Рік тому він добровільно пішов на фронт, приєднавшись до наших мужніх хлопців.
“Пригадую очі дружини і дочки, в яких були розгубленість,страх і майже паніка, коли 05.06.23 року, на Рівненщині, до нас вийшов офіцер персоналу в/ч ,куди я прибув і сказав, що завтра виїжджаю на Купʼянський напрямок, бо майже вся бригада вже там,на позиціях…
Я офіцер і ним залишусь завжди,хоч ще в далекому 2007 році пішов на пенсію,” – пише Микола Володимирович на своїй сторінці у Фейсбуці.
Тому чоловік звернувся до таких же офіцерів запасу, які присягнули на вірність народу, і яких цей народ годував, виплачуючи пенсію, аби вони також стали на захист цього народу та своїх рідних. А всіх решту просить критично аналізувати усе, що прочитали в інтернеті, і не падати духом.
Вже близько той благословенний час, коли людиноподібні свинособаки будуть покарані за століття знущань і вбивств українців”, – завершує свій допис Дерецький такими словами.
Дякуємо офіцеру за захист та бажаємо повернутись якнайшвидше з Перемогою!