Кременеччина втратила ще одного захисника: Сергій Нестерук поповнив лави небесного війська

герой

Кременеччина втратила ще одного свого захисника Сергія Нестерука, який віддано захищав рідну землю від загарбника. 

28 червня воїн помер у КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова Вінницької обласної ради» від поранень, які отримав 5 червня 2025 року в районі н. п. Яблунівка Краматорського району Донецької області. Сергій родом із села Радошівка Кременецького району Тернопільської області. Воїн служив сержантом, стрільцем-помічником гранатометника 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти в/ч А****. Про це повідомили у Великодедеркальській об’єднаній територіальній громаді.

“Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого захисника. Вічна пам’ять і слава Герою! Зустріч Героя відбудеться  02 липня 2025 року біля Алеї пам’яті у Великих Дедеркалах орієнтовно об 12:00 годині. Про дату, час похорону Героя та можливі зміни буде повідомлено додатково”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Війна забрала життя молодого військового з Кременеччини

Редакція “Терміново” висловлює щирі співчуття рідним та близьким Сергія. Хай спочиває з миром! Вічна пам’ять Герою!

About the author

пожежа квартири
trending_flat
Сильна пожежа в багатоповерхівці на Злуки: рятувальники евакуювали 20 людей

У Тернополі горіла квартира. Рятувальники евакуювали 20 людей. Пожежа сталась 24 червня в багатоквартирному будинку. О 07:41 на лінію Служби порятунку надійшов сигнал про займання в оселі на восьмому поверсі однієї з висоток на проспекті Злуки. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області. Прибувши на місце виклику, бійці ДСНС зафіксували сильне задимлення, яке швидко поширювалося. Через реальну загрозу для життя та здоров'я людей надзвичайники евакуювали з будинку 20 мешканців. Як з'ясувалося, на момент виникнення пожежі у квартирі перебувала 10-річна дитина. Вона зорієнтувалася й устигла самостійно вибігти на вулицю ще до приїзду рятувальних підрозділів. Осередок вогню знаходився в одній із кімнат помешкання. О 08:07 пожежу вдалося локалізувати, а о 08:09 — повністю ліквідувати. Рятувальники не дали полум'ю перекинутися на сусідні квартири. "До гасіння залучили 9 рятувальників та 3 одиниці техніки. На щастя, обійшлося без постраждалих. Причину пожежі […]

Михайло ГАЙНОВСЬКИЙ
trending_flat
Монастириська громада в жалобі: зупинилось серце Героя з Тернопільщини

Монастириська громада прощається зі своїм земляком, мужнім захисником України Михайлом Володимировичем Гайновським. Полеглий воїн проживав у селі Ковалівка. Останній спочинок захисник знайде у рідному селі. Чин похорону та прощання з Михайлом Гайновським розпочнеться у середу, 24 червня, о 12:30 в селі Ковалівка. Про це повідомили в Монастириській міській територіальній громаді. "Просимо усіх небайдужих долучитись до похорону, щоб віддати останню шану Герою", - йдеться у повідомленні.

Медичний ліцей №15 імені Лесі Українки
trending_flat
У Тернополі випускник склав НМТ на максимальні 600 балів

Одразу кілька випускників закладів загальної середньої освіти Тернополя отримали найвищі бали за результатами Національного мультипредметного тесту. Випускник Тернопільського навчально-виховного комплексу "Медичний ліцей №15 імені Лесі Українки" Андрій Шимків склав тестування з максимальним результатом у 600 балів. Юнак здобув по 200 балів із трьох дисциплін: математики, хімії та історії України. Про це повідомили в Тернопільській міській раді. Читайте також: У Тернополі назвали перших випускників, які склали НМТ на 200 балів Також максимальний результат у 200 балів на НМТ з історії України отримали ще троє одинадцятикласників із Тернополя. Серед них: Назар Турчак, учень 11-А класу Тернопільського ліцею №21 — спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети; Аліна Бермиш, учениця 11-В класу Тернопільської загальноосвітньої школи №22; Анна Попик, учениця 11-A класу Тернопільської загальноосвітньої школи №4.

Ігор Смілянський
trending_flat
Гендиректор “Укрпошти” Смілянський може втратити посаду через профнепридатність

Національний банк України зобов’язав АТ "Укрпошта" невідкладно, протягом п’яти робочих днів, звільнити генерального директора Ігоря Смілянського. Відповідне рішення регулятор ухвалив після проведення перевірок діяльності компанії. Причиною такого кроку стало те, що НБУ визнав чинного керівника "Укрпошти" таким, що не відповідає встановленим вимогам професійної придатності. Під час інспекцій фінансового регулятора в акціонерному товаристві виявили низку суттєвих порушень. Зокрема, зауваження стосувалися сфери надання платіжних послуг, дотримання правил фінансового моніторингу, ефективності управління ризиками та належного функціонування внутрішнього контролю. Згідно з розпорядженням Нацбанку, уповноважений орган "Укрпошти" має у п'ятиденний термін відсторонити Ігоря Смілянського від керівних процесів. Після цього підприємство матиме два місяці, щоб підібрати та призначити нового очільника, кваліфікація та професійна придатність якого повністю відповідатимуть законодавчим вимогам регулятора.

Володимир Орлов
trending_flat
Тернополянин став гендиректором технологічного гіганта Cisco Україна

Новим Генеральним менеджером компанії Cisco Україна призначили Володимира Орлова — випускника Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя 1999 року. Володимир Орлов присвятив сфері цифрових технологій та інновацій понад два десятиліття. Його кар'єра в Cisco розпочалася понад 21 рік тому. Про це розповів Володимир на сторінці у соціальних мережах. За цей час він успішно працював із партнерами, клієнтами та державними інституціями в Україні, Азербайджані та країнах СНД, розвиваючи масштабні проєкти цифрової трансформації. Окрім керівництва українським офісом, Володимир Орлов продовжить виконувати обов'язки Global Impact Ambassador та очолювати масштабну програму Country Digital Acceleration (CDA) в Україні. Ця ініціатива спрямована на посилення кіберстійкості, розвиток цифрової освіти, захист критичної інфраструктури та підтримку інновацій. Новопризначений керівник наголосив, що в теперішніх реаліях технології є фундаментом стійкості, безпеки та економічного відновлення держави, а Cisco й надалі відіграватиме ключову роль в інтеграції України до глобальної цифрової економіки. У […]

дзвінок до поліції
trending_flat
У селі біля Тернополя чоловік вигадав вбивство власної дружини

Жителю Великогаївської громади доведеться відповідати перед законом за неправдиве повідомлення про злочин. Чоловік зателефонував на лінію "102" та заявив правоохоронцям, що позбавив життя свою дружину. Під час перевірки з'ясувалося, що виклик був фейковим. Ініціатором "розіграшу" виявився 50-річний місцевий мешканець, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Про це повідомили в пресслужбі поліції Тернопільщини. Як встановили поліцейські, заявник уже тривалий час не мешкає разом із дружиною, а сама жінка зараз узагалі перебуває за межами України. "За завідомо неправдивий виклик спеціальних служб поліцейські склали на порушника адмінпостанову за ст. 183 КУпАП та наклали штраф у розмірі 3400 гривень", - йдеться у повідомленні.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025