Сьогодні, 18 травня, на Тернопільщині не передбачається обмеження електроенергії. Про це розповіли в АТ “Тернопільобленерго”.
“На сьогодні, 18 травня, НЕК «Укренерго» не встановлено дозволену величину потужності для Тернопільської області. При раціональному споживанні електроенергії споживачами – погодинні відключення сьогодні не застосовуватимуться.
Енергетики звертаються до всіх споживачів використовувати електроенергію ощадливо. Особливо, в години максимального навантаження на енергосистему – вранці та ввечері”, – йдеться у повідомленні.
Проте з 19 години вечора можуть вводитись обмеження потужності для промисловості.