23.04.2024
Новини Промо

Як вибрати блендер, що прослужить роками: необхідні функції і насадки

Блендер – це електричний прилад, який використовується для подрібнення, змішування та збивання харчових продуктів. Він складається з корпусу, двигуна, чаші та ножа. Це незамінний помічник на кухні, який допоможе вам готувати смачні та корисні страви швидко та просто. При виборі блендера важливо враховувати ваші потреби та бюджет. Сьогодні він має бути на кухні кожної сучасної господині. Розповідаємо, які є переваги використання блендера і як обрати той, що прослужить багато років.

Переваги використання блендера

Блендер може подрібнити продукти за лічені секунди. Він дуже простий у використанні. Достатньо просто завантажити продукти в чашу, вибрати потрібну функцію та натиснути кнопку. Його можна використовувати для приготування безлічі страв, таких як смузі, коктейлі, супи, пюре, соуси, десерти та багато іншого.

Багато блендерів мають знімні чаші та ножі, які можна легко мити в посудомийній машині. Найпопулярнішими брендами є такі: Braun, Tefal, Bosch, Philips, Moulinex, Panasonic, Kenwood. Блендер браун є одним з найпродаваніших на ринку, адже має безліч сучасних функцій, має гарантію і може ремонтуватись за умови несправності. Цим не можуть похвалитись дешеві блендери китайського виробництва.

Насадки для сучасних блендерів: які функції вам можуть знадобитись

Сучасні блендери йдуть з широким спектром насадок, які розширюють їх можливості й дозволяють готувати ще більше різноманітних страв. Ось деякі з найпопулярніших насадок:

Основний ніж

Це найуніверсальніша насадка, яка використовується для подрібнення, змішування та збивання продуктів.Зазвичай виготовляється з нержавіючої сталі або титану. Може мати різну форму та кількість лез.

Вінчик

Призначений для збивання яєць, вершків, кремів та інших м’яких продуктів. Зазвичай виготовляється з нержавіючої сталі або алюмінію.

М’ясорубка

Дозволяє перемолоти м’ясо, рибу, овочі та інші продукти. Зазвичай виготовляється з нержавіючої сталі. Може мати різні насадки для різних видів фаршу.

Терки

Дозволяють натерти овочі, сир, фрукти та інші продукти. Можуть мати різні насадки для різних розмірів натирання.

Насадка для подрібнення льоду

Дозволяє подрібнити лід для коктейлів та інших напоїв. Має товсті й гострі леза.

Насадка для приготування пюре

Дозволяє приготувати пюре з картоплі, овочів, фруктів та інших продуктів. Має форму диска з отворами.

Інші насадки

Деякі блендери можуть мати додаткові насадки, такі як насадка для приготування смузі, соків, морозива та інші.

При виборі блендера важливо враховувати, які насадки вам потрібні.

Перейти до панелі інструментів