25.04.2024
Новини Оперативно

Відвідувати усі ліси Тернопільської області заборонили

заборона відвідувати ліс

На Тернопільщині відтепер заборонено відвідувати усі ліси. Заборона діє відповідно до розпорядження начальника Тернопільської обласної військової адміністрації від 27 лютого 2024 року при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди. Про це повідомляють у ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Зокрема, заборонено відвідувати ліси населенням і в’їжджати до них за допомогою механічних транспортних засобів, за винятком мисливців чи інших службових осіб.

“Окрім цього, буде проводитися цілодобовий моніторинг природних екосистем для своєчасного виявлення пожеж, гасіння загорянь на ранніх стадіях їх виникнення, невідкладне оповіщення підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Відповідно до розпорядження, посилиться контроль за самовільним випалюванням стерні, сухої рослинності або її залишків та сміття у лісових масивах і на прилеглих до них територіях, торфовищах, лучно-степових ділянках, сільськогосподарських угідь, лісосмугах, заплавах річок, вздовж доріг та інших природних екосистемах
Порушників лісового і природоохоронного законодавства буде притягнуто до відповідальності,” – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, що за спалювання сухої трави мешканцям області загрожує штраф до 21 тисячі гривень.

Перейти до панелі інструментів