14.05.2024
Новини

Піднімає 185 кг: тернопільський рятувальник представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з паверліфтингу

Рятувальник з ГУ ДСНС України у Тернопільській області Михайло Шаблій виборов золото на чемпіонаті України з жиму штанги лежачи, який завершився у Коломиї 1 березня. Таким чином він виборов право виступати від України на чемпіонаті Європи з паверліфтингу. Про це розповідають у пресслужбі Головного управління ДСНС.

“В складі збірної команди Тернопільської області виступав пожежний-рятувальник 1-ї державної пожежно-рятувальної частини сержант служби цивільного захисту Михайло Шаблій. Досвідчений майстер спорту, він став кращим у ваговій категорії до 66 кг, зафіксувавши в жимі від грудей вагу 185 кг”,  – йдеться у повідомленні.

Турнір відбудеться у серпні в Туреччині. До слова, це далеко не перше високе спортивне досягнення нашого колеги. Він вже неодноразово виборював першість Чемпіонату України та став «бронзовим» призером Чемпіонату Європи в 2023 році.