23.04.2024
Новини

“Так і не дізнався про вагітність”: дружина загиблого бійця народила двійню у день народження чоловіка-Героя

Старша на 10 років від свого коханого жінка мріяла подарувати дитину йому. Та радісної звістки майбутній тато, на жаль, не дочекався. Дружина бійця Світлана Тленюк після похорону чоловіка дізналася, що чекає на двійню. Як повідомляло “Терміново”, за кілька місяців до загибелі воїна подружжя звернулося до медиків по допомогу.

“Ми покохали одне одного. Мені було дуже страшно, що я вже старша, що я не зможу мати більше дітей. У нього ще не було дітей, він мріяв про них, відколи ми познайомилися”, – каже Світлана. Завагітніти природним шляхом не вдавалося, тому у березні пара вирішила зробити екстракорпоральне запліднення. Сапер-гранатометник Богдан Тленюк загинув у бою 4 липня на Донеччині. За три дні після того Світлана дізналась, що вагітна.

Сьогодні Богдан Тленюк святкував би свій День народження. І саме сьогодні його дружині зробили кесарів розтин. Про це повідомив професор Степан Хміль.

“Символічно, що у день народження батька дітей, який загинув так і не дізнавшись про позитивний тест на вагітність дружини, на світ народилось двоє діток – дівчинка та хлопчик, два найбільших щастя у житті Світлани. Саме сьогодні у Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина» ми провели кесарів розтин. Зі мною в операційній бригаді генеральний директор, к.м.н. Віктор Вікторович Овчарук та завідувач відділу патології вагітності, к.м.н. Микола Миколайович Жиляєв.
У житті кожної людини є місце для дива. Ця вагітність – не виняток. Адже тепер ці малюки є доказом того, що кохання перемагає будь-які перешкоди”, – йдеться у повідомленні.

Редакція “Терміново” бажає малюкам зростати на радість мамі, а Світлані – сил та здоров’я.

Перейти до панелі інструментів