26.02.2024
Новини

Що задекларував ексголова облради Михайло Головко за 2022 рік?

Головко

Ексголова Тернопільської облради Михайло Головко подав декларацію за 2022 рік. Розповідаємо коротко, чим володіє сім’я Головків, згідно з поданим документом.

Отже, у власності сім’ї перебувають:

  • дві квартири (одна належить Михайлу Йосифовичу, інша – його дружині Мар’яні);
  • земельна ділянка площею 7000 кв.м. у Тернополі (цю ділянку придбали у 2021 році, оцінювана вартість – майже 141 тисяча гривень);
  • Станція технічного обслуговування, яку придбала Мар’яна наполовину з ФОП Паскевич Андрій Ярославович. За даними видання “Наші гроші”, це особистий помічник Михайла Головка та водій міськради.
  • 2 автомобілі – обидва з них –  моделі Honda Pilot, 2016 та 2018 року. Це не дуже дорогі кросовери. Їхня середня вартість на ринку – близько 25 (для 2016 року) та 35 (для 2018) тисяч доларів.

З грошових активів у Головків вказані лише готівкові кошти: півтора мільйона гривень має Михайло, і мільйон сімсот тисяч – Мар’яна.

Читайте також: Тренажерний зал і батут: що ще набудував на даху багатоповерхівки Головко?

Заробітки сім’ї Головка

Дружина Михайла Йосифовича Мар’яна отримує соцвиплати. У 2022 році це майже 55 тисяч гривень. Також вона займається підприємницькою діяльністю і у вказаний період часу заробила 1 млн 200 тисяч гривень. Михайло Головко на посаді голови облради заробив 1 млн 178 тисяч гривень (це близько 98 тисяч на місяць).

Також “Терміново” писало про декларацію Сергія Надала, міського голови Тернополя, який задекларував мільйонні статки.

Перейти до панелі інструментів