23.05.2024
Новини Оперативно

Тренажерний зал і батут: що ще набудував на даху багатоповерхівки Головко?

На повідомлення громадського активіста Романа Довбенка, які поширили у місцевій пресі, відреагували працівники поліції. Вони стосуються надбудов на даху багатоквартирного будинку в Тернополі, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. 

Під час перевірки стало відомо, що посадовець – власник двох спарених квартир на верхньому поверсі й саме над ними, на даху, він облаштував кілька приміщень. Одне з них площею 3 на 9 метрів. Там знаходиться тренажерний зал та батут. У ще одній надбудові розміщений великий генератор. Чи є на даху сауни й басейни наразі не відомо.

Матеріали слідчі скерували у відділ архбудконтролю Тернопільської міськради й управління архітектури, містобудування та кадастру, аби з’ясувати чи законні ці будівлі й, чи є на них дозвільні документи. У ході розслідування працівники поліції призначать ще й будівельно-технічну експертизу і згідно з її результатами будуть прийняті законні рішення.

Даний факт слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 356 (Самоправство) Кримінального кодексу.

 

Нагадаємо, днями Роман Довбенко розповів, що володіє інформацією про те, що голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, над своєю квартирою на Новому Світі зробив незаконну добудову. Йшлося про те, що там розташовані басейн, мангал та сауна. Активіст звернув на це увагу правоохоронців. Реакція не забарилася.

“Терміново” стежить за ситуацією та інформуватиме читачів про розвиток подій.

 

Перейти до панелі інструментів