Ще одна довгожителька з Тернопільщини відзначає 100-річчя. Вітання приймає жителька села Бариш Анастасія Михайлівна Іванців, – розповідають у Бучацькій міській раді.
Читайте також: Відзначила 101-річчя: довгожителька з Кременеччини мріє дожити до Перемоги України
На долю жінки випало чимало важких випробувань: росла у непростих умовах, рано овдовіла, пережила війни та переслідування, важко працювала у колгоспі. Але завжди дякувала Богу за кожен прожитий день.
З другим чоловіком, нині вже покійним, виховала трьох дітей, стала щасливою бабусею та прабабусею 17 внукам і правнукам.
Нині ювілярка оточена любов’ю і турботою найрідніших.