29.05.2023
Новини

Декан історичного факультету ТНПУ заявляє про тиск та помсту

Володимир Місько, викладач та декан історичного факультету, кандидат історичних наук, публічно звернувся до ректора ТНПУ Богдана Буяка. Схоже, конфлікт продовжується навіть після того, як Володимир Місько програв вибори діючому ректору Богдану Буяку.

Володимир Місько написав відеозвернення і опублікував його на своїй сторінці у соцмережах. Зокрема, у відео він закликав Буяка припинити цькування інших працівників університету.

“Шановні колеги! У світлі останніх напружених та емоційно виснажливих подій, переслідувань у нашому колективі, які були, а зараз починаються з ще більшою силою, вирішив записати це відео. Ми побачили непідготовлені рішення, тиск, маніпуляції. Це дозволяє нам сьогодні поміркувати багато про що. Мені дивно, Богдане Богдановичу, що не зважаючи на те, що ви перемогли, ви продовжуєте зі мною змагатися. На жаль, ви закрилися від конструктивного спілкування, спрямували всі зусилля на помсту”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, декан заявляє про “гоніння з публічними розправами”.

“Це і порушення процедури підготовки до виборів, фальсифікації з документами, використання силових структур, замовлення проплачених текстів, шантаж, тиск. Мені прикро, що ви всюди параноїдально вбачаєте мою присутність. Вірю, що в межах правового поля всі побачать, що ви помилялися, що так не можна і не треба. Я звернувся до суду і сподіваюся довести в правовий спосіб ваші зловживання у процесі підготовки до виборів, – йдеться у повідомленні.

Такий судовий розгляд дійсно відбувався – ми його знайшли у Єдиному реєстрі судових рішень.

Схожі пости

У господарстві на Чортківщині зайнявся будинок

Різдвяне диво: двоє хлопчиків-сиріт отримали нову сім’ю на Тернопільщині

Redaktsia

Президент призначив головою Тернопільської ОДА Володимира Труша

Перейти до панелі інструментів